Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy titok amit magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy titok amit magamban örzök, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom, hogy fontos lenne tudni erről a neki, de mielőtt még nem jöttem ezzel a lánnyal össze teljesen más volt a véleményem és ennek egy másik csajjal való beszélgetésben hangot is adtam. Mondtam róla pár nem szép dolgot, igazából semmi durvát, de ha megtudá szerintem szarul esne neki. Most, több hónappal később változott a véleményem, de nagyon nyomaszt a dolog. Mit kéne hogy tegyek ? Elmondjam neki ? Fontos ez egyáltalán, vagy hülyeség ezen agyalnom ?

2015. aug. 4. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Lehet, akinek beszéltél róla, már nem is emlékszik rá?
2015. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges.
2015. aug. 4. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért mondd el neki. Sosem tudhatod, mikor akar visszaélni valaki ezzel az infóval. Ha egy embernek ezt mondtad, ki tudja, ő hánynak adta tovább? Kérj elnézést tőle, és biztosítsd róla, mennyire megváltozott a véleményed. Ha egyszer valaki a barátnőd képébe vágja, amit mondtál róla, az nagyon megalázó lesz számára, hacsak nem rendezte már magában a helyzetet.
2015. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!