Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehet a valóságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet a valóságban is elérni?

Figyelt kérdés

Most annyira jót álmodtam, egy lányról, aki ott ült egy ismerős helyen :)... Nagyon megtetszett, fiatalabb volt, de nagyon hasonlîtott Britney Spears-re, és közel mentem hozzá, és megcsókoltam, és eszméletlenül jó volt!!! Annyira, hogy még vagy fél órán keresztül (most) mikor felébredtem, benne volt a számba az ő szája íze! :) nagyon jó volt! Teljesen szerelmes lettem bele.

Vajon a valóságban is találkoztatok ilyen lánnyal? Vagy miért álmodtam ilyet? Ez egy jel volt, hogy már össze kéne találkozni, egy ilyen lánnyal?

Vagy mit jelenthetett ez az àlom?

Nagyon érdekelne!



2019. szept. 12. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ezek az álmok csak azért vannak, hogy még elviselhetetlenebb legyen utána a valóság :)
2019. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jelentett semmit, legalábbis nincs jósló ereje az álmoknak, nem olyasvalami, ami csak úgy magától be fog teljesülni.

Max. ha annyira ragaszkodsz hozzá, hogy teljesüljön, akkor utazz el Amerikába, ott talán akadnak hasonló típusú csajok, talán sikerül kifogni valakit, azt meg nem értem mégis hogy találkoznál otthon Britney típusú csajjal, aki amerikai.

2019. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez így lehetséges. Á, nagyon bejött az az álom. Az lehet hogy ott kellene élnem, mert az idegenek nagy része, akikkel megismerkedem, mindig azt mondja (kezdi), Te külföldi vagy? :) Ebből (is) kiindulva lehet hogy az lenne a jó, és miért ne kereshetnék fel ilyen embereket, akikkel jó volna beszélni?!. Szóval remélem "megálmodom":) hogy hogyan lenne jó! Tényleg, itt valaki szeretne egy ilyen utat elérni? Hogy irány Amerika? De úgy, hogy elötte felvenni a kapcsolatot néhány ottani emberrel? Vagy úgy ahogy jó?!

A további szép álmodozást nektek is! :)

2019. szept. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!