Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen nő a valóságban is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő a valóságban is?

Figyelt kérdés

Aki annyira szép, hogy az emberek megállnak bámulni az utcán.


Van, aki ismer ilyen lányt, esetleg vele is megesik gyakran?


2019. márc. 31. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Férfiben találkoztam már ilyennel. Alapból nem szeretem a tetoválásokat, de neki a nyakán is tele volt, magas volt, irtó formás, izmos lábakkal és olyan gyönyörü arccal, hogy olyat még nem láttam. Tenyleg, hiába férfi, más szó nem jutott eszembe, mint hogy gyönyörű.
2019. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nemigen, akit _mindenki_ megáll bámulni. Azt viszont tudom, hogy én képes vagyok gyönyörködni akár percekig (a tőlem telhető legkevesebb feltűnéssel) azokban, akiket szépnek találok.
2019. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van 1-2 nagyon érdekes, vagy szép nő, akiket szívesen megnézek én is. Hogy más ember mit tesz, az az ő dolga.
2019. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!