Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg boldogabb lesz attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg boldogabb lesz attól egy nő, hogy felvesz egy kitömött melltartót, amelyben kétszer akkorának látszik a melle, mint amekkora a valóságban?

Figyelt kérdés
A haverom barátnője eddig egy szomorú penészvirág volt, de mióta a haverom vett neki (nem tudom, honnan) egy szivacsokkal kitömött csodamelltartót, azóta ki van virulva, mindenkivel flörtöl, teljesen kicserélődött. Addig kis prűd nő volt, most meg felbátorodott, elkezdett feszes felsőket viselni, tegnap este a grillpartin még velem is nekiállt flörtölni. Miközben beszélgettünk, látványosan simogatta a felsőjét a mellrésznél, de előttem hiába csinálta, én tudom, hogy csak szivacs van ott, tisztában vagyok a valós mellméretével. De ez a viselkedésváltozás azért elég durva, nem?

2019. aug. 31. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Máskülönben miért csinálnák?
2019. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

A kérdést inkább nő írta ki...


Renete nő hord phu

2019. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Kb ugyan az mint a smink.
2019. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Passz,nekem kis mellem van nem hordok melltartót. Ami szeret így is szeretni fog. 🤷‍♀️
2019. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Push Up- ès minden 2-ik nő hordja.


Ha meg nem vennék melltartót közönséges k-nak néznének ...

Csajok szemmel ölnének .

2019. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Most nyáron rengeteg nő nem vesz melltartót ujjatlan felsőhöz,senkit nem érdekel hogy kin van, vagy nincs.

Aki teljesen lapos,a-s méretű,az biztos boldogabb lesz tőle.

2019. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sincs nagy mellem, de nem hordok ilyen melltartót. Szép kis csipkés egyszerű melltartót szeretek.
2019. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nő írta ki a kérdést, csak mert pasikat ez egyáltalán nem érdekli hogy ki milyen melltartót hord.

Irigykedsz talán? Honnan veszed hogy ettől boldog az a nő? Talán csak örül a kapcsolatának hogy szeretik.

Hidd el, semmi köze ennek sem a mellmérethez, sem az akármilyen csodamelltartóhoz.

Ne irigykedj, mert így soha nem lesz pasid. És alapvetően ne figyelgess más nőket. Teljesen felesleges, nem ez viszi előbbre az életedet.

2019. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fhasztól csodamelltartó az, amit minden ruhaboltban kapni? :D Kb. minden 2. nőn ilyen van. Amúgy meg, kit érdekel? Az egész sztori úgy vicc, ahogy van. Ha valaki ettől lesz boldog, rég magától vett volna.
2019. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Igen, boldoggá tett!:)

Sokkal jobban álltak a ruhák, szuper dekoltázsom lett.

2019. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!