Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan megbámulnak, beszólo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan megbámulnak, beszólogatnak férfiak az utcán, tömegközlekedésen, boltban, étteremben, sorban állásnál a pénztárnál stb. ez jó? Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Ha egyedül lennék, még oké, rendben, nem gáz, DE ha szüleimmel, barátnővel, egy haverommal vagyok, akkor is ez van.


Imponál valamennyire, de ma például szüleimmel megyek és már látom nekik is feltűnt, sőt hangot is adtak ennek.... cikinek éreztem.


Lehet valami szexuális kisugárzásom, amit a testalkatomnak, hajamnak, arcberendezésemnek köszönhetek, és szeretek csinosan öltözködni, de ez sok.... amikor jövök haza a boltból és jön utánam a kocsival, lehúzza az ablakot és megkérdezi elvihet e egy körre... :SSS


25 éves vagyok és sosem volt párkapcsolatom, mert egyetlen férfi nem akadt, aki komolyan vett volna.


2019. szept. 12. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Öltözz fel, az segíteni fog.
2019. szept. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Ne hazudj.
2019. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szép külsejű, jó alakú, csinosan öltözködő lányként mondom hogy ilyen nincs, de azért nice try. A hajadtól, testalkatodtól stb. pedig nem lesz szexuális kisugárzásod, az elsősorban belülről fakad.

Ha pedig senki nem vesz komolyan, akkor nyilvánvaló,mhogy benned van a hiba.

2019. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Valami jó szöveget tanulj be, és azt vágd a fejükhöz. Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=n29Y4T7dBL8

2019. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kend be az arcod kutyaürülékkel.
2019. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az utcán mindig mindenkinek beszólnak, akinek puncija van, és nem egy krumpliszsákban negy ki a nyilvánosság elé. Mindig lesz valahol olyan ember, aki beszól.

Jó, lehet nem ennyiszer, de tény, hogy nagyon sokszor. Ilyen nőnek lenni. Na de amúgy hozzá lehet szokni egy idő után, én már sokszor észre se veszem, pl. ha valakivel sétálok akkor is mindig ő szokta mondani, hogy "hallottad mit mondott?!" én meg kb csak pislogok nagyokat, hogy nem is figyeltem. :D

2020. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!