Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha röhögtettem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha röhögtettem magam?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy pasi jeleit a munkaban azaz sokat kacagtunk egyutt stb , ” elviseltem ” a trefait . Ezzel sajnos, azt a latszatot keltettem, hogy bejön nekem, amit nem kellett volna kiadjak sosem mert utana áttért egyfiatal csajra, es mindenkinek leesett hogy a helyzet valtozott . Utana en be is sertödtem es úgy a pasinak es a lánynak leesett , hogy mi a helyzet es a csaj most röhög rajtam

Mit tudok tenni , roppant kellemetlen



2019. szept. 13. 07:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez , hogy megalaztam magam azaltal hogy kimutattam az erzeseim, jobban bant mint a visszautasitas
2019. szept. 13. 07:26
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

En is kab hasonloan jàrtam.

Az exem füzögetett csillogo szerelmes szemek azt hittem kibékülünk bejàrogatott hozzàm erre munkatarsammal elkezdtek összemelegedni az orrom elött. A munkatarsam tudta mi van pedig es ugy èrzem tiszta alàzo nekem igy dolgozni vele.

Engem is erdekel hogy lehet ilyen szitubol jol kijönni.

2019. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Őket ignorálod, nem foglalkozol velük. Magadat pedig nem pofozod ilyen hülyeséggel, hogy "mert kiadtam az érzéseim". Kezdjük ott hogy nem tetted, csak elvoltál valakivel. Ha viccesnek találtad, miért ne lehetne nevetni? Miért ne lehetne egy hullámhosszon lenni valakivel, valakit kedvelni? Ebben semmi szégyellni való nincs és nem emiatt ment ahhoz a csajhoz.


Az oka nem lényeges, innentől levegőnek kell nézni őket.

2019. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
#2 ez teljesen más eset, mert ex. Munkahelyváltással tudsz ebből kiszakadni, ha úgy érzed szenvedsz miattuk
2019. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tegnap a pasi akarta a figyelmemés hetyke rövid valaszokat adtam , sajnos mint aki megsertödött , amin lattam hogy a csaj szórakozott örult ennek

Es mondta egy szunetben hogy ö fiatal stb dicsekedett

2019. szept. 13. 07:36
 6/17 anonim ***** válasza:

Az idő meg fogja oldani, mert ez a lány irtó buta is. Végignézi, hogy fűzik a kolléganőjét utána pedig valószínűleg végig is hallgatja, hogy ő fiatalabb, jobb és ami a döbbenetes, hogy elhiszi.


Idő kérdése és le lesz cserélve, akkor pedig mindenki rajta fog röhögni.


Te pedig szeritnem ott hibáztál, hogy úgy viselkedhettél, mint egy 20as évei elején járó lány, ez nevetséges, és ezért is tűnhetett fel mindenkinek. Máskor legyen méltóságod és tekintetélyed

2019. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Volt meltóságom és tekintélyem , csupan vettem a lapot trefasan
2019. szept. 13. 07:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyelöre nincs kire legyen lecserelve mert nincs fiatal szep csaj
2019. szept. 13. 07:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Munkahelyváltás.
2019. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azzal ártasz a legtöbbet magadnak hogy foglalkozol velük. Ha látják rajtad hogy érdekel akkor direkt ezt csinálják majd.
2019. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!