Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt miért érzem rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt miért érzem rosszul magam? Jogos?

Figyelt kérdés

1 éve költöztünk be az új házunkba, mindig ilyet akartunk. Bár már akkor kicsit rossz volt a helyzet köztünk, amikor megvettuk. De nem adtuk fel, hátha helyre jövünk. Mivel akkor már megvolt a fiunk (most 2eves 4 hónapos )

Most megprobaljuk külön, mert hiába minden próbálkozás. Csak párterapia maradt ki, vagyis család terápia. Oda nem szeretne menni. Bár megértem, mert én még nem szeretem már őt, inkább tisztelem, becsülöm, ragaszkodom hozzá.

Viszont én is belattam, ez így jó. Egymás idejét pazaroljuk.

A lényeg, hogy én maradtam a házban a gyerekkel, ő meg albérletbe ment.

Sokat tett bele ő is a házba, (természetesen azt a részt kifizetem, ha ez így marad) de úgy érzem nem ő érdemelné meg, hogy itt maradjon. Többet dolgozott vele, érte.

Nélküle nem lenne ilyen szép. :/

De egy ház miatt együtt maradni? Elég nagy hülyeség lenne.

Amúgy apukám nevén van a ház. Ezért IS maradtam én benne. De amúgy a gyerek miatt, szeretnénk, ha itt nőne fel és eddig is itt élt, tudom, hogy meszokná az újat is.

Itt sok segítség lenne, rokonok, barátok, elhozhatjak pl ovibol, vagy ha baj van, tudok kire támaszkodni.


2019. aug. 31. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Tanulság az , hogy nem szabad belefektetni abba az ingatlanba , amelyik a másé , mert 2 tescos zacskóval mehet az ember onnan a szeme világába ... ahogy a párod is , miutan belefektetett

Csak a gyereket sajnálom

2019. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem itt gond egy szál sem. Mindenkinek van hol laknia, közösen döntöttetek hogy szétmentek. Majd az idő eldönti mi lesz veletek.
2019. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1#-es,

Kétféle eset van:

1. Akik már elváltak,

2. És akik el fognak

3. Akik nem válnak, de olyan botrányosan élnek, hogy na, ott lehet sajnálni a gyerekeket.


Ha két ember összekerül, gyerek lesz, egyszerűen elkerülhetetlen hogy ne közösködjenek anyagilag.

De ha te olyan gazdag vagy, hogy van saját házad, és a feleségednek is, valamint építetek egy nagyot mivel hogy család lettetek, hát tedd azt.

A többség feladja mindenét, vagy épp semmilye sincs, és így teremtenek közös erőből közös fészket.


Messze nem az a valóság amit írsz.

2019. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1# közösen vettük, csak egyéb okok miatt, jobb ha semmi sincs a párom nevén!
2019. aug. 31. 22:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, felőlem ő is lakhatna a házban, ha vele maradna a gyerek. De velem fog.

Viszont nagyon szrul érzem magam, mert nem csak én dolgoztam meg érte.

2019. aug. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!