Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek vége? Vagy ne adjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek vége? Vagy ne adjam fel?

Figyelt kérdés

2,5-3 éve vagyok a párommal. Szeretem de közbe nem tökéletes. Már eltűnt a romantika a kapcsolatunkból. Nem teljesen de nagyrészt. Nyáron voltak veszekedéseink de amúgy megoldodtak azóta a problemák mert sikerült megbeszelni.Meg közbe azért mentünk kirándulni együtt, vacsorázni étterembe, sétálni valahova a természetbe vagy egy parkba. Ezek a jó élmények is hozzájárultak, hogy nem a szakítás mellett döntöttünk. Viszont a nyar utolsó heteiben kezdett eltűnni a romantika. A párom tanárként dolgozik és mióta kezdődött a tanítás, azóta a romantika kimerült annyiban, hogy elmentünk vacsorázni kétszer a héten. Tudom, hogy valakinek ennyi se sikerül de a régi időkhöz képest hiányolom a romantikát. Hogy csak úgy kedvességből vegyen nekem egy csokit, bonbont, ahogy régen, hogy várjon egy csokor virággal, régebben volt hogy valami kellemes zenéről is gondoskodott, füstölővel jó illatot csinált, mert tudta, hogy tetszik nekem.


Amúgy szeretem őt és látom azért a pozitív oldalát is de már zavar hogy nincs romantika. Meg, bár lehet csúnyán hangzik, de azt is unom, hogy mindig a fáradtságot látom rajta. Meg hogy mindig a munkára gondol.

Ma délelőtt is az lett volna az első (ma nincs órája) es csak utána a közös programok. Èn elhiszem hogy a munka az munka de ha napokon át a fáradtság meg a munka van akkor szerintem pont hogy jól jönne egy kis szünet.


Mit csináljak?

Távolodjak el tőle, hogy megijesszem, hogy elveszít?

Vagy csináljam meg helyette, amit tőle várok?


Igazából a hétvége eddig nem is volt szabad és szabadda tette a kedvemért de amúgy meg akkor is hiányzik, hogy ne egy robot legyen az ember, akit szeretek.


2019. szept. 13. 08:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Még egy dolog: amit leírtam, nem azt jelenti, hogy én sose vagyok fáradt meg nincs sok tennivalóm meg hosszú napok, mert rám is ez érvényes de én emellett is gondolok a romantikára, vágynék rá. Például az egyik vacsora ötletét én hoztam fel.


Arra is gondoltam, hogy veszek neki egy csokit meg egy szál rózsát. Persze ez ciki lenne, mert a férfinak illik az ilyet de lehet akkor észbe kapna.

2019. szept. 13. 08:41
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján én úgy látom jóval az átlag felett van a közösen töltött időtök száma. Szerintem csak túlságosan megszoktad hogy még ennél is több van.
2019. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nekem tanárként kellene dolgoznom, nekem egy boxzsák kéne otthonra, nem egy barátnő.

Szerintem az embereket a háta közepére kívánja, próbáld valahol megérteni.

2019. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

08:55-ös válaszoló, némileg igazad lehet, mert amíg nyáron nem voltak órái, nem volt tanítás, sokkal többet volt velem. Lehet, hogy ezt megszoktam.

Meg az is aggaszt kicsit, hogy én szeretnék szexuális életet, az nincs egyáltalán, ő meg erre annyira nem vágyik. Vagy azért, mert mindig a fáradtság és a munka vagy azért, mert éppen panaszkodok neki, elmondom, ami zavar és hogy szeretném ha változtatna és ezt ő perlekedésnek fogja fel.

2019. szept. 13. 08:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy amúgy tuti nincs senkije rajtam kívül. Szóval ez nem oka semminek.
2019. szept. 13. 09:00
 6/17 anonim ***** válasza:
A tanári munka,nem éppen egy pihentető foglalkozás.Ptúbáld megérteni.
2019. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már néha meg se puszil meg nem is ölel meg ha találkozunk magatol. Csak köszönünk egymásnak, a kezemet esetleg megfogja és kész.
2019. szept. 13. 09:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de elég éretlen a felfogásod.

A kezdeti lángolás az esetek nagy részében ennyi idő alatt ha nem is kialszik, de lecsendesül. Már nem tepertek egymás kegyeiért, már nem feszélyezitek magatokat a másik előtt. Az a ritkábbik eset, hogy a láng fennmarad, ami sok-sok befektetett munkát igényel a felek részéről.

Dolgoztam tanárként, nem csoda, hogy a párod zombi üzemmódba váltott. Ha tetszik, ha nem, a munkahelyi stressz rányomja a bélyegét az ember egész napjára. Ez nem fakultatív dolog, különben senki nem választaná az otthoni stresszt, hidd el! Ha hiányzik ez a dolog, akkor beszéld meg vele, hogy hétvégén csináltok egy ilyen régifajta romantikázós napot - ahogy úgy értelmezem, ezt már meg is beszéltétek.

Amúgy te dolgozol valahol? Mert ez nem derül ki az írásodból. Ha igen, akkor biztos te is érted, hogy a hétköznapok sajnos nem az önfeledt közös programokról szólnak általában. ha még te is nyüstölöd az elvárásaiddal, akkor csak egy plusz stresszforrás leszel a számára. Szerintem légy egy kicsit megértőbb a problémáival kapcsolatban. Egy párkapcsolatban ezzel is tartozunk a másiknak.

2019. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te is csak púp vagy a hátán. Énidőt hagysz neki?
2019. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ti egy 40- 50 közötti életunt pár vagytok?
2019. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!