Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ér többet a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér többet a nőknek a büszkeségük, makacsságuk mint a boldogság?

Figyelt kérdés
adott egy csaj aki hülyeségen összebalhézott egy fiuval féléve már,azota sincs senkije egyiküknek sem,azelőtt nagyon jol elvoltak bár éppen csak elkezdtek járni.majd mikor a fiu félév mulva odaáll a lány elé,hogy még szereti,probálják meg beszéljék meg, a lány nem tud mondani egy értelmes,logikus indokot miért ne,csak nemet mond...miért? büszkeségből! mert anno nemet mondott most is,pedig tudja,hogy jo volt ezzel a fiuval,és jo lehetne,csupán meg kellene beszélni a problémát,tisztázni a dolgokat és megismerni egymást...miért ilyen makacsok a nők,hogy ha 1x nemet mondtak,akkor az fontosabb mindennél? holott lehetne másképp is,miért nem tudnak hinni abban.,hogy igensi lehetne jo a másikkal,csak tenni kellene érte,mert a boldogság nem csakugy a fán terem...
2013. ápr. 2. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
boldogság nekem.
2013. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nézd. Egyszer vége lett... Ha folytatják, 99.99%, hogy

újra feljön az ok, ami miatt akkor szétmentek, csak ez-

úttal még erőteljesebben. Kinek éri meg az, hogy adott

a "párja", és azon agyal, hogy "már megint mikor kezdi

el... " ?

2013. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán a pasi vette a fáradságot és tisztázta a dolgokat?bocsánatot kért?
2013. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a szakításnak oka van. ugyanazzal az emberrel újra kapcsolatba kerülni 10 év után van értelme.
2013. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

De ezt csak te látod így.

Ha ő nem akarja,már miért tudnád te jobban nála?

2013. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a lány eleve ilyen és mindenben, ez újra előjönne, hagyni kéne N
2013. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen a fiu bocsánatot kért,de ne nagy okra gondoljatok,csak egy kis félreértésre,felesleges féltékenykedésre, se egy csunya szó se egy nagy veszekedés...
2013. ápr. 2. 22:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet büszkeségből is, de lehet azért is mert nem akar abban a fiúban még egyszer csalódni. Én is ezt választottam, 2 évig voltam együtt a párrommal, majd bejelentette hogy külföldre megy, visszajött újra akarta kezdeni, de én nemet mondtam, és mindennél jobban szeretem, őt és ő is engem, de amit mondtam az úgy is lesz. Sokat találkozunk, meg együtt is szoktunk lenni, vacsorázni, vagy elmenni valahová kettesben. De nem leszünk újra egypár. Pedig csak vele tudnék igazán boldog lenni!
2013. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd az érem 2 oldalát:

Egyszerű példa, mindennapos. Buliban a csaj beszélgetett

egy ismeretlen vagy régi ismerős sráccal, a barátja oda-

megy, és lek*rvázza. (Ezt olvasni itt kb napi szinten).


Szétmennek. Fél év után...


Mit gondol a pasi?

- Jajjmár, felidegelt, lek*rváztam, mi van abban?


Mit gondol a csaj?

- Egyszer lek*rvázott. Most senkivel sem beszélhetek,

mert megint az leszek. Nekem ez nem hiányzik. Egyszer

megtette, máskor is meg fogja tenni.

2013. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!