Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A látszat csal?

Figyelt kérdés

Két fiúról írnék, akikről kiderült, hogy teljesen mások, mint amilyennek látszanak. Vagyis nemtom, de nagyon durva, h mennyire nem olyanok az emberek mint amilyennek látszanak,akár pozitív,akár negatív értelemben.

Az egyik srác elsőre egy ilyen nagyon jófejkedő,mézes mázos,kedves srácnak tűnt, aki csokival lepett meg, már rögtön az elején pár nap ismertség után azt mondta, hogy csodálatosnak tart, rögtön csók,szex minden,aztán fogta magát és otthagyott. Előtte még lehordott mindennek, h csak nem képzeltem,h velem ő bármi komolyat is el tudna képzelni. Közben pedig mindenki egy nagyon kedves embernek tartja mert mindenkivel negédesen jópofizik.

Ezzel szemben a másik srác elsőre egy elég nyers,bunkó flegma alaknak tűnt, aki látszólag szarik az emberekre,öntörvényű, magának való,pofátlan stb. Akik felszínesen ismerik ezt is gondolják róla,én is így hittem, aztán amikor jobban megismertem, rájöttem, h ő valójában egy nagyon jószívű,érzékeny srác, nagyon megértő és toleráns volt velem, és akármilyen negatívnak is mutatta magát, láttam,h valójában jó ember, csak amolyan védekezési mechanizmusként van rajta ez a flegma páncél. De elutasítottam, amit ő teljesen normálisan fogadott és azt kívánta nekem, h legyek boldog. 

Most már nem tudom visszacsinálni, egyszerre prbálkoztak nálam, és nekem sikerült a látszat alapján a jobbnak látszót választani és jól megszívtam. 


2019. szept. 14. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
nekem azerr az is fura, h valaki probalkozik nalad es kozben bunko meg flegma. elegge ellentmondas.
2019. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem volt velem bunkó. Inkább csak a stílusa volt olyan flegma.
2019. szept. 14. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Hajrá második :) Mondd meg neki hogy időközben leesett neked, hogy a zord viselkedése érző szívet tartalmaz, és ha úgy gondolja az új felismeréseid miatt találkozhatnátok vagy valami.
2019. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony,a látszat csal.Miután megkapott,lehúllott az álarc.De nyugi,nem te vagy az egyetlen aki bedőlt az ilyen alakoknak.
2019. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy a látszat csal és érdemes előbb alaposabban megismerni valakit, nem a csábító szavaknak bedőlve szinte azonnal ágyba mászni valakivel aki nagyon komoly kapcsolatot keres, meg első pár randin már el van ájulva az embertől.Tanultál belőle és szerintem ez tök jó, mert fejlődik ezáltal is az emberismereted.Ha úgy érzed esetleg keresd meg a másodikat és mond el, hogy rájöttél dolgokra.Hátha.Ha nem akkor legközelebb sokkal körültekintőbb leszel.Sajnálom amúgy, hogy így megszívattak.
2019. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!