Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép lánynak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lánynak, milyen okból kifolyólag nincs önbizalma?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel nem volt még pasival, és semmilyen hibája nincs...


Azaz igazság hogy van egy csajszika, és szép meg minden, elhívom ide oda, látszik hogy jól érezni magát meg minden, de nincs önbizalma, ezt is látom rajta. rengeteg jel árulkodik+a szeme is...



2013. dec. 1. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lelki bántások, gyerekkorában.
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van ezek lelki bántások. Velem is ez van igaz fiú vagyok de egyszer sem volt még barátnőm. Mondjuk a külsőm miatt is megvan rá az ok hogy miért nem, de van egy lány aki végre megkedvelt és hajlandó volt adni esélyt nekem ami össze is jött mert eddig nagyon jó voltam mindenben. Nagyon megkedvelt és tudta jól hogy nincs önbizalmam, mert ha lenne akkor már rég lenne barátnőm szerinte és ő kiszedte belőlem hogy régen még általános iskolás koromban rengeteget bántottak és emiatt ez bennem maradt, akkor kihúzta belőlem a dolgokat, szépen ki is öntötte neki a lelkem és mivel pszichológusnak készül tudta hogy mit csinál és ez volt a főpróbája gyakorlatilag akkor szorosan átölelt és addig nem engedett el ameddig nem érezte rajtam hogy megkönnyebbültem, nem csak a kísérlet része volt a dolog hanem megkedvelt és szerette volna ha picit feloldódok mert már szerelmesek voltunk akkor átkarolt, és elkezdtem zokogni mert olyanokat mondott nekem hogy egyszerűen nem bírtam már tovább, és akkor sokkal könnyebb lett minden. Direkt csinálta ezt hogy végre legyek lazább. És azóta van végre önbizalmam jobb embernek érzem magam de nem is hagyja hogy elszálljak magamtól, tehát neki végtelenül hálás vagyok hogy odafigyel rám.
2013. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lelki sérülések, biztos régen cikizték, bántották. én legalábbis ezért vagyok ilyen.
2013. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló jól összefoglalta. Osztom a véleményét.
2013. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk próbálok neki kedveskedni, meg nagyon szépet és jókat mondok, akkor megszerethet, vagy csak barátként fog rám tekinteni?
2013. dec. 3. 11:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy bejössz e neki vagy sem :)
2013. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát gondolom ha eljön velem ide-oda, akkor csak nem undorodik tőlem, + ha velem látom hogy jobb az életkedve mint mikor nem.

Nem hiszem hogy csak tőlem kapja meg azt amit.

2013. dec. 3. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
tuti bejössz neki, én legalábbis csak akkor mennék el veled ide-oda. De bókolj neki, hogy érezze, nem csak barátnak akarod, és a reakcióiból leszűrheted, hogy hogy áll hozzád.
2013. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos, hogy tetszel neki, én legalábbis csak akkor mászkálnék el veled akárhova is. de bókolj neki, éreztesd, hogy nem csak barátként tekintesz rá, és a reakcióiból könnyen leszűrheted,hogy ő hogy áll hozzád.
2013. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!