Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exbaratom mig egyutt voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbaratom mig egyutt voltunk sokat bantott lelkileg, zsarolt, veszekedett, uralkodni akart felettem, mar massal van es latszolgag boldogok, lehet megvaltozott vagy csak latszat lenne?

Figyelt kérdés
En sokszor a kedvebe jartam,de volt egy hatar amit mar en sem tudtam sokaig turni.Szakitottam vele amit nem bantam meg.Kapcsolatunk alatt nem tortent semmifele valtozas pozitiv iranyba,sot egyre csak rosszabb lett.Szakitas utan egy darabig meg probalkozott,de en mar nem akartam folytatni.Beismerte sokat hibazott es sajnalja.Azt mondjak altalaban,hogy ver nem valik vizze es sokszor ezek csak ures szavak. Mar neki is van mas,ahogy irtam par eve es latszolag harmonikus a kapcsolatuk. Volt mar valaki aki mas kedveert joiranyba valtozott es sikerult is ezt hosszutavon tartani?
2017. márc. 4. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet az új nő még nem érkezett el a türéshatárhoz,az is lehet exed megtanult normálisan szeretni...de nem tök mindegy már?

Gondolom vannak jelentkezők,pasizz;)

2017. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Látszólagosságra sose adj.Elképzelhető a mostani párja még tőled is toleránsabb.Lehet pont ezt élvezi a volt párodban.Vannak ilyen megalkuvó nők.A zsaroló, uralkodó, lelki bántalmazó típusok nagyon min.esetben változnak jobb irányba.Az is elképzelhető a pasi ebbe a kevésbe tartozik.Szerintem ne agyalj ezen, számodra már olyan mindegy.
2017. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Vagy az is lehet hogy te sem viselkedtél úgy vele ahogy kellett, a másik lánnyal viszont jobban megértik egymást.
2017. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!