Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi szeretne magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi szeretne magának egy kapcarogyot?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy magyar sorozatban. A lány : Kapcarongy akarok lenni! Sosem akartál egy kapcarongyot?

Fiú: Mi az a kapcarongy? Lány: Amikor szükséged van rám hívsz, amikor nincs eldobsz, mint egy kapcarongyot.



2019. szept. 14. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te jóég, micsoda igényes,remek műsorokat zúdítanak az emberiségre az utóbbi években...
2019. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Pedig vannak olyan nők akik szeretik ha alázzák, csúnyán beszéknek velük, kihasználják őket mint egy szexrabszolgát.

Egy ilyen szerepjátékban én is benne lennék😃

F

2019. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11 Sajnos.


Ha reklám van én kapcsolok a következő csatornára, így találtam rá erre a színvonalas sorozatra.


Két férfi egy teremben (Mucsi Lajos az egyik)

- Ez mi?

- Egy kard.

- Ez mi?

- Egy belező kés.

(Az érdeklődő rámutat a tárgyakat tartó...)

- Ez mi?

- (bambán néz)

- Ezt még gyakorolni kell János! Ideges?

- Kollektívában dolgoztam, íróasztalom is volt.

- Hozzak egy íróasztalt?


(János lelkesen tanult és már mesélni is tud a kard, belező kés, bárd eredetéről. Éppen táplálkozik, amikor egy látogató betér az épületbe, ám az oktató mellé egy nő is csapódik, aki kiejti a szót "közmunka keretében". János felpattan a székből a vendéghez fordul

- Tudja ez a belezőkés, az ott meg egy XVII-ik században készült bárd

- Ne zaklasson már!


Jánosnál elszakad a cérna, tőr, zúz, borít. A vendég ijedten elhagyja a helységet. János olyanokat kiabál: "megalázó,közmunka,"

Amikor elfogy a felborítani való tárgy, csak annyit mond az oktatójának, hogy

- Néhány nap szabit szeretnék kivenni.


Ezután jött a hölgy jelenet, aki kapcarongy akart lenni.

2019. szept. 14. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!