Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az emberek 90%-a nem ért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek 90%-a nem ért a férfi-nő kapcsolatokhoz, miért próbál meg okoskodni, amikor több kárt tesz vele, mint használna?

Figyelt kérdés

A pasik túlnyomó többsége nem ért a nőkhöz, fogalma sincs, hogyan kell elcsábítani egy nőt. A kapcsolatai rendszerint szerencsén alapulnak, hogy a nő választja ki őt. De ő maga azt nem tudja megtenni, hogy felkelteni egy ismeretlen, iránta nem érdeklődő nő figyelmét.


A nők többsége képtelen megérteni a férfi gondolkodást, rendkívüli módon a saját maga értékrendkéből indul ki. Sőt, még saját magát sem érti. Ezért rendszerint rossz tanácsokat ad ezért a csajozással kapcsolatban is: szinte semmi sem működik.


Azt gondolom, hogy az átlag ember tisztességesen tenné, ha úgy viszonyulna ehhezba témához, mint a fizikához: megköszöni a véleménykérést, de visszautasítja, mert nem profi a témában.


A férfi-nő kapcsolatokat az embereknek a TÖREDÉKE érti: nagy tekintélyű nők, akik bármit képesek elérni az életben, nőcsábászok, akik bárkit képesek megfektetni. Illetve ide sorolható néhán, tehetséges pszichológus, pszichiáter is.


Az átlag ember többet árt a tanácsaival, mint használ, ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam.


2019. szept. 14. 07:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Telóról írok, bocsi a gyatra írásért.
2019. szept. 14. 07:56
 2/20 anonim válasza:
50%
Ezzel teljesen egyetértek.
2019. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Mindig az osztja az észt a legjobban, aki a leghülyébb a témában. Legyen szó bármiről.
2019. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

A férfi-nő kapcsolatokhoz leginkább azok a nőcsábászok értenek, akik képesek bárkit megfektetni? Volt már szerencsém ilyen pasihoz. Gazdag is volt, híres is anno, rengeteg nőt megkapott. Érzelmileg egy nulla volt, és nem értett férfi-nő kapcsolatokhoz. Ezért nem is volt képes hűséges maradni a feleségéhez.


Az a baj, kérdező, hogy szerinted te értesz a férfi - nő kapcsolatokhoz, pedig nem vagy ilyen nőcsábász, és pszichológus sem. Tehát akivel te egyet értesz, az ért hozzá, a többi ember nem. Gyere ki a szubjektív kis világodból, az emberek nem egyformák.

2019. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet

De lehet h nokent mivel alapvetoen analitikus vagyok igy a tanacsaim altalaban sikeresek.


Nem vagyok egy haj de szep no megis ezzel a gondolkodassal siman megszereztem a kivalasztott pasit magamnak mindig.

Alkalmira es hosszutavra is

2019. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mindenki azt gondolja magáról, hogy èrt a kapcsolatokhoz,mert túlbecsüli a saját tapasztalatait.Szerintem ilyen formàn pèldául azok sem értenek a gyerekekhez akiknek van gyerekük, mert nem a megtapasztalás a lényeg, hanem ahhoz az adott dologhoz is kell egyfajta hozzáállás,és a cselekvésnek abból kell táplàlkoznia.Tudatosan cselekedni.Az àtlag ember nagyon jól előtudja adni, egy fejlettebb szókinccsel,hogy ért bizonyos dolgokhoz, de ez a se eleje se vége közlésmód nagyon nyilvánvalóan észrevehető.Azt hiszem az egó nem hagyja, hogy az emberek ne okoskodjanak bele.


A gyerekek szokták azt csinàlni, hogy előbb tesznek meg valamit aztán vonják le a következtetèseket de előre nem gondolnak át semmit, millió felnőtt tart ezen a szinten.Természetesen nem mondom,hogy nem hibázhatunk,csak ne az legyen az etalon. Sokféle kèszséggel meglehet érteni vagy csak esetleg megnyerni az embereket önbizalommal és gátlástalan közelférkőzéssel,rideg manipulációval, hasonlóságok kihangsúlyozásával szimpàtia keltése stb.

2019. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

"nőcsábászok, akik bárkit képesek megfektetni."


Attól még nem ért a kapcsolatokhoz.

És nincs A nő és A férfi gondolkodás, ugyanis sem a nők, sem a férfiak nem egyformák.

2019. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#4


A "nőcsábászok" alatt nem a hagyományos majmokra gondoltam, akikről beszélsz (ettől a megnevezéstől amúgyis a hideg futkos a hátamon, csak az egyszerűség kedvéért használtam). Biztos lehetsz benne, hogy olyan fazonnal, akiről én beszélek, soha nem volt dolgod. Nem is lehetne, mert valószínűleg nem vagy elit nő, hogy szóba álljanak veled.


Tévedsz. Én magam sokszor nem adok egzakt tanácsot, mert sokszod fogalmam sincs semmiről. És szerintem neked sem kellene. Az igazán sikeres nők nem a GYIK-en lógnak

2019. szept. 14. 08:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. A nőcsábászok értenek ehhez a legjobban, mégis mindig levannak szólva.
2019. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"És nincs A nő és A férfi gondolkodás, ugyanis sem a nők, sem a férfiak nem egyformák."


Javasolnám, hogy vedd elő a 12.-es biológia könyvedet, mert rád férne a frissítés.


Annyiban igazad van, hogy különböző személyiségtípusok vannak, ezért nem egyforma minden ember. Az evolúció viszont, amikor kialakította a nemeket, akkor ellátta mindegyiket tipikus férfi, és tipikus női gondolkodással is, amelyek MINDEN emberben megvannak, még 2 teljesen kükönböző személyiségtípusnál is.


A női agyról egy külön könyv is megjelent, ahol részletez a női szerző a tipikus női mentalitást, ami minden nőnél megvan.


Szép dolog a feminizmus, de annyi köze van a tudományokhoz mint medvének a biciklihez.

2019. szept. 14. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!