Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet megcsal a párom?

Figyelt kérdés

2 és fél éve együtt vagyunk, nagyon gyanúsan viselkedik velem a párom nemfoglalkozik velem mostanában, mindenért könyörögni kell neki még azért is hogy a szemetet levigye ha már mindent én csinálok itthon mégis mindig azt mondja hagyjam őt már békén!

Semmit nem hajlandó csinálni ami nemis gond már úgy ahogy bele törődtem, de tudom csúnya dolog elaludt és meg néztem a telefonját ahol 1idegen női szám van neki beirva. Mit tegyek mit tennétek a helyembe?

Sok a veszekedés nálunk tudom, de nem hajlandó velem beszélni inkább xboxozik. Felhivnatok azt a számot idegesit hogy ki lehet ez... Rengeteget beszéltek több mint 1 hónapot.


2019. szept. 14. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Én felhívnám a helyedben.
2019. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Enis ezt tenném de mit mondhatnek annak a nőnek,totál kivagyok készülve, és ilyenkor felse venné szerintem a telefont. És ha mégis felhivnam idegen számról vagy majd az ő telefonjarol hívjam?
2019. szept. 14. 22:49
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Valami kamu hívást intézz, mutatkozz be kamu névről, hogy a múltkori kabátot, amit behozott, sajnos nem lehet tisztítani blabla és úgyis szólni fog az illető, hogy milyen kabát? Erre mondhatod, hogy kivel beszélek? Akkor remélhetőleg bemutatkozik. Akkor meglesz a neve, onnantól kezdve nyert ügyed van. Leülteted a pasid szépen, és közlöd vele, hogy MINDENT tudsz, és szépen mondja el, vallja be, legyen vér a f@#szában. És ha mentegetőzik, akkor bemondod ezt a női nevet.
2019. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez nemrossz egy próbát megér, nagyon ideges vagyok ha kiderul ez a megcsalasos dolog..
2019. szept. 14. 23:35
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Tudom :( hétfőig várj, addig bírd ki. Nagyon nehéz tudom, de inkább derüljön ki, én is szoktam kutakodni, de csak azért, hogy megnyugodjak, sokszor volt már rossz megérzésem, és a kutakodások után általában megtudtam, amit akartam és legtöbbször volt alapja a megérzésemnek
2019. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Ne a párod telefonjáról hívd fel,meg napközben,ne éjnek évadján :) szerintem is a nevét kellene kicsikarni belőle,hátha facebookon le tudod csekkolni.Mondd azt neki hogy mit tudom én melyik webshoptól vagy,szeretnéd küldeni azt a cipőt,amit megrendelt,szeretnéd ellenőrizni helyesek-e az adatok amit e-mailben írt.Ez a telefonszám lett benne megadva Kiss Borbála névre.Erre úgyis azt mondja,hogy nem így hívnak,nem rendeltem semmit,te meg kontrázol,hogy önt hogy hívják akkor,miért ez a telefonszám lett megadva ? Aztán kinyögi a nevét.Utána közlöd hogy akkor elnézést,lehet rosszul adták meg a telefonszámot,viszlát.

Utána rákeresel facebookon.Utána mondod a párodnak,hogy akkor itt és most mindent tudni akarsz erről a nőről,vagy pontot teszel a kapcsolat végére.

2019. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Az előttem szólóknak igazuk van. Ez a trükk be is jön szerintem. Csak azért írok, hogy megerősítselek benne, hogy érdemes utána jarnod, hisz jogod van tudni. Bármi is az igazság, magadnak csak jót csinalsz vele. Aztán csak kitartást!
2019. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
A legnagyobb bajod h megcsal miközben nyilvánvaló h magasról tojik rád,maximum aludni jár haza,mindent te csinálsz,nem segít ,semmibe vesz amibe beletörődtél, ha veled van ha muszáj akkor is inkább az xbox gondolom szex sincs veled.. Maximum lakótárs vagy már nem társ vagy a párja.. Ébresztő itt a legkisebb gond h más nővel telefonálgat.
2019. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a nyolcas válaszban van az igazság. Nem kutakodni kellett volna, hanem szakítani, mert így jelenleg egy cseléd szintje alatt vagy, az ugyanis kap fizetést. Ez már nem kapcsolat.
2019. szept. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Nézegeted titokban a telefonját? Te a tiédet megmutatod neki? Honnan tudod, hogy idegen? Kérdezd meg. Lehet, hogy kolléga. Vagy bárki... Ha csak úgy felhívod magad nevetteted ki.

Amúgy igazad van. Cselédnek használ. Az xbox mögé bújik előled. Ennek vége lesz. Már csak az időpont kérdéses, hogy mikor mentek szét.

2019. szept. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!