Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet megcsal a párom?

Figyelt kérdés

2 és fél éve együtt vagyunk, nagyon gyanúsan viselkedik velem a párom nemfoglalkozik velem mostanában, mindenért könyörögni kell neki még azért is hogy a szemetet levigye ha már mindent én csinálok itthon mégis mindig azt mondja hagyjam őt már békén!

Semmit nem hajlandó csinálni ami nemis gond már úgy ahogy bele törődtem, de tudom csúnya dolog elaludt és meg néztem a telefonját ahol 1idegen női szám van neki beirva. Mit tegyek mit tennétek a helyembe?

Sok a veszekedés nálunk tudom, de nem hajlandó velem beszélni inkább xboxozik. Felhivnatok azt a számot idegesit hogy ki lehet ez... Rengeteget beszéltek több mint 1 hónapot.


2019. szept. 14. 22:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy telefonszám az összes bizonyítékod? Erre alapozod? Beszélgetéseket miért nem nézted meg, ha már könyékig benne voltál a telefonjában?!
2019. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sanzos,hogy van neki valaki más és téged cselédnek használ.Lépjél amig nem késő.
2019. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Beszélgetéseket ki törölte de a nőnek a neve bevan írva meg nemis áll néven írta be..És többször beszéltek telefonon. Az a baj hogy hiába hívom fel a nőt és mondom neki hogy ez mégis kicsoda? Nem mondja meg úgyse párom hogy mivan mindent tagad és még neki áll feljebb hogy megneztem a telefonját. Ismerem hogy milyen. Az meg a másik hogy nemis tudok szólni erről senkinek mert mindenki az ő pártját fogja az anyja is.
2019. szept. 15. 10:11
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mentsd el a szamot a sajat telefonodba es szedd le a vibert pl, nezd meg hogy van-e neki es ha van, esetleg kepet is tett magarol oda. Akkor mar lesz egy arc is a szamhoz es konnyebben megtalalod pl facebookon 🙂
2019. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Van viberem, de sajnos nincs róla kint kép 😞
2019. szept. 15. 10:45
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozik veled, sokat veszekedtek és az anyja is ellened van? (+ a szemetet se viszi le?!)

De ugye nem vagytok házasok és gyereketek sincs? Mert akkor menekülj, amíg nem késő, így a leírás alapján "ingyenlyuk + cseléd" szerepét töltöd be. Egészen amíg le nem leszel cserélve.

2019. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez már az a szint, ahol tök mindegy, hogy megcsal-e vagy sem, semmibe vesz. Le kéne lépned, legyen már tartásod neked is!
2019. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Felhivtam a nőt megvan a neve.. Párommal beszéltem tagad mindent és hogy csak oda akart menni dolgozni ahol ő van. Akkor miért beszéltek annyit telefonon egész napokat?..persze haza akar már menni és beszélni se akar erről.
2019. szept. 15. 12:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Legjobb akkor ha a párod hazamegy. Ez a kapcsolat rég halott, csak te erőlködsz még, ő neki te csak biztos pont vagy, de nagy ívben tojik rád és az érzéseidre.
2019. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Savlekotő ***** válasza:
Időbe keress lakást ha te laksz nála ne hogy egy szó nélkül dobjon ki ha meg van a fix utód és te végképp útba leszel,vagy nézheted ahogy beköltözik a barátnő te meg maradhatsz lakótárs takarító nőnek,de semmi változna és nem bántásból de jelenleg se a párja vagy, de ezt a vak is látja csak te nem,vagy nem akarod..
2019. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!