Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nyomul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nyomul? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Jöttek hozzánk a faluba cserediákok, és megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon jó haverok voltunk, de aztán elkezdett nyomulni. Nagyon bírom őt, jófej, meg minden, de mint pasi nem jön be, és nem tudnék szerelmes lenni belé. Ha hagytam volna magam, akkor már rég összejöttünk volna. Amikor vége lett a cserediák-programnak, és elmentek, akkor mindenki sírt (én is.. talán én a legjobban), puszival köszöntünk el, egy csomó ideig ölelgettük egymást, és adott egy karkötőt, amit ő csinált. Én nem akarom megbántani őt, de a kapcsolat úgysem működne, mert nagy a távolság, és évente találkozunk csak. És én úgy gondolom, hogy a fészbuk-, msn, telefon-szerelmek nem igazi szerelmek, de ő erre nem jött még rá.

légyszi segítsetek! előre is köszönöm. 15/L


2011. aug. 21. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg neki hogy a fb kapcsolat/szerelemnek nincs jövője. Ha nem laknátok olyan messze egymástól akkor összejöhetne de így...megsértődni sem fog, meg békén is fog hagyni...
2011. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!