Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet problémát ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet problémát ismerkedés során, ha a másik intelligencia szintje kiemelkedően magas?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi. Tapasztalatokra is.. persze csak akkor, ha biztosra tudod, hogy az adott illetőnek magas az intelligenciája, nem csak következtetsz a viselkedéséből és vagy a csendes habitusa miatt gondolod intelligensnek.

2019. szept. 15. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de általában igen, szerintem okozhat problémákat. Nem egy szinten vannak, vagy legalábbis nem közeli szinten egymáshoz.

De itt is sokat számít az elfogadás, egymás megértése.

2019. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Csak akk ha neked kiemelkedően alacsony
2019. szept. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez a vész sosem fenyegetett 😂
2019. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Már jártam úgy, hogy (az önértékelési problémái miatt) hozzám képest butának érezte magát valaki.

Pedig egyáltalán nem vagyok zseni és lángelme, teljesen átlagosnak vélem magamat. Hétköznapi kifejezéseket használok, nem sznob módon beszélek. Szinte bármiről elbeszélgetek szívesen, nem is szeretem a túl tudományos témákat egyszerű ismerkedés során.

Mégis sajnos még írásban sem volt az illető hajlandó velem beszélgetni.

2019. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább attól függ a magas intelligenciához milyen személyiség társul.

Ha olyan típus, akit csak a saját nézőpontja érdekel, vagy a saját szakterületén kívül mindekivel lekezelő, azzal nehéz kijönni.


Személy szerint én a legtöbb témára, tudományterületre nyitott vagyok és érdeklődő és hasonló metalitást kedvelek.

Előfordult persze olyan is, hogy valaki kedves meg aranyos, de annyira kevés közös témánk volt, és azokon belül sem igazán tudtunk belemerülni egy témába.

Nem intelligencia kérdése volt szerintem, inkább csak érdeklődés, személyiség. Én szeretek random témákba belemerülni, érdekességeket hallani, mesélni, más pedig nem.

2019. szept. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A túl alacsony szokott problémát okozni.
2019. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden az elfogadáson múlik.
2019. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az veszélyesebb, ha az eq- ja vészesen akacsony.....
2019. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*Alacsony, akkor is leírom jól .
2019. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LazyJones ***** válasza:
Nekem okozott már gondot a nagyon eltérő szint, bár nem maga az IQ különbség volt az oka. Inkább csak az illetőket nem érdekelte az a téma ami engem, a bonyolultabb dolgokat se megérteni, se megoldani nem akarták, lerendeztek mindent 2 perc alatt azzal, hogy jól van az úgy, vagy mondták fel a populáris nêzőpontot szolgaian.
2019. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!