Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan képzelitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan képzelitek el az intelligens pasit?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokkal kell, hogy rendelkezzen? Miben nyilvánuljon meg az intelligenciája?

2014. júl. 10. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy férfi akkor mondható intelligesnek ha jó a beszélőképessége, tehát kommunikatív. Illemtudóan viselkedik másokkal. Nyitott az életre, vannak céljai,és az is előnynek számít ha minél több dologban tájékozott.
2014. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikaciós képesség és az intelligencia egyáltalán nem mindig függ össze.
2014. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet így leírni. Mindenki másképp viselkedik, és ha intelligens is az még nem zárja ki, hogy egy szemét alak legyen.
2014. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik értelmi (IQ) és érzelmi (EQ)intelligencia is. Számomra mindkettő fontos. Tehát a viselkedés, empátia ugyanolyan fontos mint az hogy széles látókörű és művelt legyen, rugalmas gondolkodással.
2014. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező valószínű csak az értelmi intelligenciára gondolt. De jól látja az előttem válaszoló, hogy párválasztásnál legalább annyira fontos az érzelmi intelligencia. És általában akinek az értelmi intelligenciája magasan az átlag fölött van annak az érzelmi kisebb szokott lenni. Például én is jóval átlag fölötti értelmi intelligenciával rendelkezek, az érzelmi intelligenciám meg nagyon szegény. Az empátia, a kedvesség, udvariasság meg van bennem, de ha egy kiválasztott személy felé kell kimutatni a szeretetemet azt nem tudom. Az eredmény = totális kudarc minden ismerkedési próbálkozásnál.

Szóval kedves kérdező, nem jelent semmit ha egy férfi fel tud mutatni egy kiemelkedően magas logikai intelligenciát, a párválasztásnál az csak egy kicsi súly a mérlegen, lehet hogy vannak olyan dolgok, amik teljesen elbillentik a mérleget a másik irányba. :)

2014. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Humora is kell, hogy legyen, a többi felsorolt mellett.
2014. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. És létezik ugyan intelligencia humor nélkül is (a legjobb példa erre az autisták többségének a gondolkodása) viszont jó humor nem létezik intelligencia nélkül. :-)
2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne legyen tuskó, mint egy krumpli. Randa, mint egy víziló és buta, mint egy faék.
2014. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!