Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartás természetbeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás természetbeni fizetésénél van valamilyen garancia?

Figyelt kérdés
Exemmel úgy egyeznénk meg hogy az 50%-os tulajdonrészemet a házunkban gyerektartás fejében átírnánk rá úgy hogy csak felét fizetem a megállapítottnak a többi pedig a ház felének a törlesztése úgymond. Van bármi garancia hogyha ő nem tudná a gyerekeket ellátni és én mint apa ilyenkor ez felelősségként rám hárul ,hogy akkor a ház is az övé meg a gyerekeket is én tartom el teljes mértékben. Vagy ez hogy megy ilyenkor. Mert elég nagy a gyanúm hogy a jelenlegi párjával valami olyanon töri a fejét hogy engem tejesen kisemmizzenek. Alapból is 12 éve nem dolgozott én tartottam el mindíg is
2019. szept. 16. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgyis megszívod és még a társadalom is elítél amiért "trükközni próbáltál" és el is helyeznek téged gondolatban a rangsor aljára a bűnözők közé.
2019. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szóval ha ő pl. súlyos beteg lenne, és magadhoz kéne venned a gyerekeidet? Szóval neked probléma lenne a saját gyerekeidről gondoskodni, ha baj van? A férjemet pl. a nagynénje nevelte fel, mert meghalt az anyukája, a barátnőm is felnevelte a húga gyerekeit, mert az otthagyta őket. Egyikük sem az anyagi részét nézte, hanem hogy segítsen a gyerekeken. Neked meg a saját gyerekeidről van szó, és azon aggódsz, hogy rosszul jársz? És 12 évig miért nem zavart, hogy te tartottad el?
2019. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyerektartás fejében nem a feleségedre hanem a gyerekekre kellene átíratnod, hiszen a gyerektartás Őket illeti meg.

Ha ezt kétségesnek tartod ne menj így bele, fizess gyerektartást, a házrészed pedig egyelőre maradna, vagy ha Te elköltöztél esetleg fizessen ki Ő, vagy a jelenlegi párja.

2019. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

#2


Szerintem félreérted nem a gyerekei eltartása a baj, hanem hogy a volt feleség "jól járása" ami valamilyen szinten érhető, főleg ha még képen is röhögi érte (nem ismerjük egyiket se)

2019. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

"Gyerektartás fejében nem a feleségedre hanem a gyerekekre kellene átíratnod, hiszen a gyerektartás Őket illeti meg."


Ez hülyeség. A gyerektartas a gyereket nevelo szülőt illeti még, hiszen abból neveli a gyereket.

2019. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

#5


Kivéve amikor nem. Sajnos van ilyen is. Ritka, de előfordul, azért tudom, mert láttam ilyet aki kvázi ebből élt. Tudom, most jön "de hát az úgyis kevés", csak neki 3 gyereke volt 3 apától és jó érzékkel olyan balekokat szedett össze akik szívükön viselik a gyerekeiket így mindig annyit szed ki belőlük amennyit akar. És igen tudom, mégis ő a jó ember, az áldozat, a gonoszak meg az apák. Igen.

2019. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én örömmel vállatam volna a lányaim nevelését. A legnagyobb jeleneleg iv velem él. De az a probléma hogy én azt látom hogy ez az egész arra megy ki hogy neki eztán se kelljen dolgoznia viszont meglegyen mindene. 3 lányunk van és pszichologiai szakvélemény szerint is hozzám az apjukhoz kötődnek és az én érzelmeim feléjük teljesen őszinték. Viszont a bíróság teljesen anyapárti. Sajnos minden percert amit velük akarok tölteni meg kell küzdenem
2019. szept. 16. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!