Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki soha nem találja meg a párját az életben?

Figyelt kérdés

Magamra is értem ezt a kérdést, de más emberekre is, hogy ismertek ilyent? Esetleg érzitek magatokról, hogy megtörténhet ez veletek?


Én egyébként lassan 24 éves vagyok, nő kevés kapcsolatom volt és rövidek is.

Nem bírok már nyitni mások miatt, volt nem egy csalódásom is és eleve elég zárkózott vagyok.

Nehezen nyitok és nyílok meg, és a csalódások miatt még rosszabb a dolog.


Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy valaha is megtalálom az igazit, családom lesz stb.

Néha egy genetikai selejtnek gondolom magam, és ilyenkor arra jövök ra lehet nem mindnekinek adatik meg ez a dolog és valakinek más a célja az életben...



2019. szept. 17. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van! És még nem is kell genetikai selejtnek lenni.
2019. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ismerek néhányat.
2019. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok mi miatt vannak ilyen emberek? Ti ezt külső szemmel, hogy látjátok?
2019. szept. 17. 13:52
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Van.Pl.én. 45 leszek, de már rég nem is próbálkozom vele. Elég sok féle embert sikerült megismernem életem során, és kiábrándító volt teljes mértékben. Egy gonddal kevesebb van az életemben.
2019. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát, én 35 vagyok, és soha nem volt semmi. Meg ismered a legendát Newtonról...
2019. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, van. Még akkor is, ha házasságban él, de nem a megfelelő személlyel.:-)
2019. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

A :-) jel véletlenül került oda, sajnos ez nem vicces.

72N

2019. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Több nőismerősöm is van.

Van aki nagyon kövér, meg más gondok is vannak vele, azért.

Van, aki nagyon művelt, az alakja nagyon szép, de mániákusan csak egy dolognak él, azért (szerintem...bár nem tudom nála tényleg).

Van, akinek jó állása van, lakása, autója, de mindig olyanokba szeret bele, akik hát eléggé reménytelen esetek.


Nekem is kb szerencsén múlott, hogy lett valakim, akit tényleg szeretek.

2019. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

24 évesen még ne add fel, simán lehet.

42 lennél, akkor már nem bíztatnálak.

2019. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen, pl. nekem sem lesz senkim. Életem 29 évéből egyetlen percig sem mondhattam, hogy van barátnőm, mert nem volt. Nem tudok ismerkedni, nem megy az emberi kapcsolatok kialakítása. F
2019. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!