Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántalmazó kapcsolat után mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat után mi lesz az életemmel?

Figyelt kérdés
Nem fizikailag bántott az exem, sokkal inkább a manipulációval, hazugságaival. Már lassan 1 éve hogy vége lett, de csak fél évig tartott. De én nem tudtam kiverni ezt az egészet a fejemből. Próbáltak már velem férfiak ismerkedni, de még egy alap kis bizalmam sincs mások felé, és nem is találkoztam senkivel. Az elején az exem annyira lenyűgözött a viselkedésével, én voltam neki a mindene, meglepett ajándékokkal. Mégis ő hagyott el engem. Azóta volt egy kamu profillal bejelölés is, de letiltottam. Nem tudom hogy írt volna-e.
2019. szept. 17. 17:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem számomra semmi remény nincs, nagyot csalódtam az életben, nincs értelme az életemnek.
2019. szept. 17. 17:19
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Fél év... az aztán hosszú kapcsolat volt... Profil... bejelölés. Figyelj már! Próbáld már ki az igazi életet is, ne ezt a nyomorult online fhost, az online élet minden mocskával és belterjességével.


Jujj de meglepő, amikor a neten összeszedett ilyen-olyan fiúcskák vagy nőcskék nem hozzák azt az világot, amit megálmodtál magadnak. A fb-on bejelölt... meg a messengeren már 3 napja beszélgetünk....Úúúúú, ez aztán az élet!


Semmit sem ér az életed? Szerintem se nagyon, ezért kellene leszakadni már erről a tébolyról.

2019. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
#2. válaszolónál a tuti ... Ugyanazt tudnám elmondani.
2019. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt éreztem, aztán megismertem valaki mást, aki szintén figyel rám, de már egészen más szinten. Szóval idővel jobb lesz. Egy darabig még vacakul fogod érezni magad és mindenkit elhajtasz aztán egyszer csak betoppan valaki, akit valamiért nem. Akkor majd meglátod a különbséget aközött a törődés között, hogy valaki kinyitja neked az ajtót előre és ajándékot vesz és aközött a törődés között, mikor a másik támogat,motivál és büszke rád. Szóval ahol te is számítasz.
2019. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy bírom ebben az oldalban azt, hogy itt senki nem tudja min mentem keresztül, de mindenki megírja a tutit. Azt se tudja senki mit érzek.
2019. szept. 17. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy új hobbit. Lehet varrás, főzés, fotózás, egy nagyobb cél, bármi. A lényeg, hogy legyen sikerélményed, és mások is pozitívan jelezzenek vissza. Ez visszaadja a önbizalmad. Ha van önbizalmad, könnyebb lesz :)
2019. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz más, addig viszont tedd magad túl a dolgon mert ilyen állapotban mindenkit el fogsz utasítani aki közeledne hozzád.
2019. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg felállni a padlóról és új életet kezdeni.

Nem érdemli meg az a pasi,hogy sirjál utána.

2019. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esélyt kell adni másoknak is, ha megvan a kölcsönös szimpátia. Lehet, hogy életed szerelmét szalasztod el pusztán a bizalmatlanságod miatt. Ne másokat (és főleg ne magadat büntesd) az exed miatt! Én ezért nem tudtam összejönni a lánnyal akit szerettem, mert az exe csúnyán elbánt vele, így bennem már nem tudott bízni. Nagyon szarul esett,de kénytelen voltam továbblépni. Mindezt egy rohadt ex miatt.
2019. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fél év alatt mégis min mentél át? Ha most mesélnék az élet valódi arcáról, egyből azt éreznéd, hogy eddig sétagalopp volt az életed. Ne sajnáltasd már magad! Én senkit az ég világon nem sajnálok, amikor benne ragad egy rossz kapcsolatban. A lelki bántalmazást meg kb. a kapcsolatokban lévő emberek 90%-a átéli naponta. Gondolod hogy a férfiak nem? Mennyi férfi tesz meg mindent a családjáért, és szrba sincsenek nézve... meg fél évente kapnak egy könyöradomány szexet. Vagy mennyi embert csalnak meg? Mennyi embert néznek szolgának? Mennyi ember reménykedik abban, hogy megváltozik a párja? Mégis, mi az a durván különleges, ami csak veled történt meg? Annyiban igazat adok, hogy mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Ha meg nem tudsz bízni másban az azt jelenti, hogy önmagadban nem tudsz bízni. A húúúú de hosszú kapcsolatodban, azt a kis nyomorult hlyegyereket is te választottad, te maradtál mellette! Nem benne, hanem magadban csalódtál. Túl naiv voltál. A tragédia az, hogy az esetek 95%-ban sosem fog változni semmi, mert a többség egyszerűen túl alacsony érzelmi intelligenciával, önismerettel rendelkezik. Nulla családmodell, az irányelveket a fb, az insta, az ostoba baráti társaság és a buta trendek határozzák meg. Szakíts ezekkel, csinálj 180 fokos fordulatot.


Most ne gyere azzal, hogy bizony te más vagy! Ha az lennél, nem lennél így kiakadva, meg a saját életedről is másképpen nyilatkoznál. Egy fiatal világtalan lány vagy, aki felült a modern életnek nevezett hullámvasútra.

2019. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!