Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nőknek hogy van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek hogy van olyan szerencséjük hogy a párjuk elveszi őket?

Figyelt kérdés
Engem pár hónap után otthagynak, vagy én szakítok megbocsáthatatlan viselkedések, hazudozások miatt.
2019. szept. 18. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséjük van vagy tudatosan jobban választanak. De az is lehet hogy rugalmasabbak mint te és sokkal elnézőbbek a férfiakkal szemben.


Lehet hogy érdemes lenne máshol keresgélned ha eddig mindig ilyenekbe botlottál.

2019. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Rossz a választásod. Tudat alatt olyanokhoz vonzódsz. Esetleg magasan van a léc, általad felrakva.
2019. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A szintünkön keresgélünk, minden szempontból. Sem alatta, sem felette.
2019. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ügyesen manipulálnak, és szerencséjük van, hogy találnak egy balekot, aki bedől a "ha szeretsz, akkor..." kezdetű érzelmi zsarolásaiknak.
2019. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek elsőre sikerül megtalálni az igazit, másoknak sokadjára.

Nekem is 28 évesen lett meg :) pedig már azt hittem esélytelen.


Ezekkel a magasan van a léc dumákkal ne foglalkozz. Max feljebb tedd, lejjebb soha!

2019. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és sok nőt felpróbáltam, mire elvettem a feleségemet. Tudta azt hogy nekem mire van szükségem, mellesleg nagyon tetszett is. Nem tudom tudod-e, hogy mi kell.egy férfinek? Nyilván olyan féfrinek, aki meg akar nősülni, vagy legalábbis nem zárkózik el teljesen a témától.
2019. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A párjuknak is szerencséjük van, hogy hozzámegy a barátnőjük :)
2019. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy van egyeseknek olyan szerencséje, hogy egyáltalán van párjuk?
2019. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!