Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti milyen esetben kérdeztek rá egy férfi párkapcsolatára?

Figyelt kérdés
Teljesen letaglózó esettel szembesültem a minap, eléggé váratlanul ért. A helyszín egy kisvárosi étterem, ahol ebédelni szoktam. Van egy pincérlány, kb. látásból ismerjük egymást, túl sokat nem szoktunk beszélgetni, néha pár mondat erejéig viccelődünk, egyszer rákérdezett, hogy hol dolgozom, de nagyjából ennyi. Szóval nem mondanám nagyon személyesnek a viszonyunkat, udvarias mondatok, néha mondok egy-két poént, és ennyi. Most is hülyéskedtem vele, aztán teljesen váratlanul rákérdezett, hogy van-e barátnőm (mert mindig egyedül lát ebédelni, ahogy mondta), volt-e, hány éves vagyok, szóval szokatlanul beszédes és érdeklődő volt. Ezek után mit gondoljak? Ez már nyilván nem bájcsevej, de ilyen esetben lehet a háttérben komolyabb érdeklődés?

2019. szept. 18. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, igazad van, nagyon nem fér bele. De lehet, hogy a hülyéskedésedet is kezdeményezésnek vette, mert ma már ebbe is hajlamosak mindent belelátni... Rájuk mosolyog az ember és már az esküvőt szervezik.
2019. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mit gondolt. Máskor is megesett, hogy mondtam valami vicceset, és nevetett rajta, szóval nem tudom, most mi történt. Annyi volt, hogy egy dolog kapcsán megjegyeztem neki, hogy ha nagy leszek meghálálom, erre mosolyogva rákérdezett, hogy "akkor nem vagy nagy?", én meg válaszoltam, hogy ez csak a szokásos be nem tartandó ígéret volt. És innen indult, hogy kérdezgetni kezdett, hogy van-e barátnőm stb. Az oké, hogy vájkálnak egymás életében, de mi azért mégiscsak idegenek vagyunk, még akkor is, ha nincs meg a távolságtartás mint vendég és kiszolgáló között. Eddig nem sokat beszéltünk, és most váratlanul ért, hogy így "letámadott". Nem tudom ezt mire vélni, mert szimpla flörtnek vagy jattszedésnek ez egy kicsit erős volt így.
2019. szept. 19. 19:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért mindent bevetnek egyesek, nem meglepő.
2019. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13: Szerinted van, aki azt gondolja, hogy több jattot fog kapni, ha rákérdez valakire, hogy van-e barátnője, hány éves stb.? Másrészt elég régóta járok oda enni, miért most állt volna elő ilyen ötlettel, hogy több pénzt kapjon, miért nem hónapokkal korábban?
2019. szept. 20. 19:40
 15/15 anonim ***** válasza:
A franc tudja, hogy miért most pécézett ki. Lehet, hogy eddig volt más. Ha tud a kapcsolati állapotodról, úgy forgatja a lapjait.
2019. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!