Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlgondolom és el kéne felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom és el kéne felejtenem, vagy lenne értelme felkeresni őt?

Figyelt kérdés

Az előző félévekben tartott nekünk gyakorlatot egyetemen egy fiatal tanársegéd, és ez idő alatt nagyon szimpatikus lett nekem. Visszafogott, csendes, és nagyon kedves mindenkivel.

Igyekeztem aktív lenni az óráin. Szinte minden vicces dolgomon nevetett, viszont amikor én vigyorogtam azon, amit ő mondott, akkor mindig amikor ezt észrevette, belezavarodott utána a mondanivalójába.

Egyik alkalommal az óra előtt a terem előtti folyosón kellett még elintéznem valamit, emiatt késtem kicsit, de ő nem kezdte el addig az órát, amíg be nem mentem.

Az egyik órán amikor egy problémára mutatott megoldást, szóltam neki, hogy erre létezik jobb megoldás is, és csak egy apróságon kell hozzá változtatni. Kipróbálta, és másnap az oktatói honlapján is lecserélte arra, amit mutattam neki.

Előző félév közepén megkerestem azzal kapcsolatban, hogy szeretnék gyakorlatot vezetni abból a tárgyból, amit ő korábban tartott nekünk. Továbbküldött a tárgyfelelőshöz, de azután szinte minden gyakorlat végén érdeklődött, hogy sikerült-e jelentkeznem, kaptam-e már visszajelzést, illetve tanácsokkal látott el.


Úgy voltam vele, hogy hátha majd az idő elteltével elfelejtem őt, de szörnyen hiányzik, ráadásul már nincs is vele órám, így nem is látom, csak néha a folyosón. Viszont azt már korábban is megfigyeltem, hogy amikor a folyosón látom és köszönök neki, akkor ő rám se néz, csak visszaköszön és megyünk mindketten tovább. :(


Mit gondoltok? Túlgondolom az egészet, és tovább kéne lépnem? Vagy lenne értelme felkeresni őt valamilyen indokkal?


2019. szept. 19. 13:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs azóta semmi fejlemény. Én is ettől tartok, hogyha akarna bármit is, akkor lépett volna már. :( Gondoltam pedig arra is, hogy lehet csak ennyi alapján nem tudja leszűrni, hogy szimpatikusnak tartom, de nem tudom..
2019. nov. 27. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!