Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a matemat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek a matematikai megközelítésnek, ezt nem tartjátok elidegenedett hozzáállásnak?

Figyelt kérdés

Pl. hogyha valaki sokat csókolózik azt csókkirálynak tartják számon, ha sokat szexel akkor lepedőakrobatának. Ez egy tévedés. Mivel a csók és a szexualitás nem mérhető számokban hanem inkább minőségben. Mikor két ember szereti egymást akkor a csókolózás élménye nem attól lesz jobb, hogy már mindketten rengeteget csókolóztak, hanem inkább az élménytől az egymás bensönséges szeretetettel teli viszonyától. Ennek semmi köze ahoz, hogy előtte mennyit csókolózott vagy szexelt több emberrel.


Valójában azzal sincsen semmi baj, hogyha valakinek később jön össze párkapcsolata, ezzel semmi probléma nincsen mivel nem verseny. Inkább a lekezelő, szeretet nélküli egyben gonosz hozzállással van a probléma, mikor az egyik számonkéri a másikat, hogy mennyi kapcsolatot tudott felmutatni. A tapasztalatlan fél is akkor sül fel, hogyha egy barátságtalan személlyel van együtt, aki önző módon csak kapni akar. Ha szeretettel áll hozzá az egyik a másikhoz semmi probléma nincs azzal, hogy nem volt még semmilyen partnere. Az önző, lekezelő hozzáállás soha nem vezet tartós szeretettel teli kapcsolatokhoz, tehát tényleg nincs értelme a másikat számként kezelni.


2019. szept. 9. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az intimitás és az élvezet minőségét nem igazán lehet, ezért a mennyiséget teszik ki a kirakatba mert az jól látható és mérhető a külvilág számára is. Ezért kapták meg az általad említett jelzőket egyes emberek.

A szeretet pedig mára egy elcsépelt szó lett. Egyébként is azt szereti mindenki ami szép, egy szép embert könnyű szeretni, szóval ez a szeretet is valójában nem egy nemes dolgot takar, inkább egy biokémiai reakció, birtokolni akarjuk azt ami nekünk tetszetős, - ezt hívjuk szerelemnek.

A fiatalok, de főleg a férfiak ma már annyira félnek a valódi intimitástól, hogy inkább BDSM felé fordulnak, divat biszexekké válnak vagy más perverziókhoz orientálódnak, a lényeg, hogy ne vállalják fel a sérülékenységüket, személytelen szexet részesítik sokan előnyben.

Az elidegenedés egyre elterjedtebb lesz a civilizációnkban idővel, szerintem az általános jólét nőni fog a kényelemmel és a biztonságérzettel együtt, viszont egyre több magányosabb ember lesz majd.

2019. szept. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjak, digitális bevándorló X generációsként nekem pont az internet segített, hogy elfogadjam, hogy az emberek túlnyomó többsége alapjáraton teljesen felszínesen gondolkodik, annyira, hogy az már gyakorlatilag nem is igazán nevezhető gondolkodásnak (mivel nem vezet sehová, ezek az emberek, "a piramis alja" ezért nem jut soha egyről a kettőre). Viszont egy idővel abban, hogy ebbe szépen belenyugodtam, rájöttem, hogy mivel én nem vagyok ilyen, ezért az én sorsomat ez (tudniillik a többség gondolkodása) semmiben nem befolyásolja.
2019. szept. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom férfi vagy, a nőket ugyanis épp az ellenkezőjéért szokták megszólni, ha valakinek 25 évesen 2-nél több farok járt a kezében, akkor az már el van mondva mindenféle ku.r.v.ának, aki értéktelen és senkinek sem kell. Ez sem épp a szeretetteljes megközelítés.


Én sem kezdenék már szűz pasival, de olyannal sem, akinek nem volt még hosszabb kapcsolata. Mert ha valaki 25 éves koráig párkapcsolati fronton semmit nem tud felmutatni, az bizony defektes. És akkor ne tőlem várja, hogy elnézzem a súlyos hibáit, a "szeretet" jegyében, hiszen ismerkedéskor nincs szó még szeretetről, az később alakul ki. Hanem bizony menjen el pszichológushoz, tegye bele a saját életébe a szükséges melót, hogy meggyógyítsa a defektjeit, aztán utána jöjjön vissza. Nyilván minél később kezdi el, annál nehezebb.


De pusztán azért senki nem fog szeretni, mert matematikailag levezeted, hogy neked ez jár.

2019. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Inkább téged kéne elvitetni orvoshoz vagy atnevelő táborba, hogy kigyógyítsák a nárcisztikus viselkedésedet. Te pl. egy igaz felszines és szélsőséges riherongy vagy. Honnan tudod, hogy problémák lesznek egy olyan emberrel, akit nem ismersz? Mond csak büszke vagy arra, hogy egy felszines és ráadásul fasisztoid idióta vagy? Nem ismersz valakit és pszichologushoz küldenéd magad helyett mondcsak normális vagy? Normális vagy hogy mások feletf ítélkezel? Hát te vagy defektes, mert nem vagy képes szeretni, hanem gonosz ember módra gyűlölködni és ítélkezni.
2019. szept. 9. 15:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem a női nemet hibáztatom te nagyon hülye hanem az ilyen inkorrekt kifejezéseket, amiket te használsz. Lekezelő nárcisztikus idióta vagy, aki képtelen másokkal együttérezni és neked áll feljebb, hogyha leírom az ezzel szembeni véleményemet! Remélem minél előbbb szankcionálni fogják az olyan emberellenes fasisztoid kifejezéseket amit használsz és megtanulsz a másikkal helyesen bánni!


Kedves válaszolók! Ne vegyetek példát erről az illetőről, mert ez csak társadalmi zsákutcához vezet és ne legyetek ilyen fasiszták! Az emberi érték nem számban mérhető ezt felejtsétek el! Senki se érdemel meg semmilyen megaláztatást csak, mert nem ott tart valaki ahol tartania kéne!


Előző válaszoló vagy legyél emberségesebb vagy menj el erről az oldalról légyszíves!

2019. szept. 9. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Egyelőre még nem egy ilyen gyökér parancsol nekem. És nem is fog.


Mitől is vagyok fasisztoid? Hogy szerintem defektes vagy? Pedig ezt bárki megerősíti, aki elolvasta, amit idehánytál.

2019. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért vagy fasisztoid, mert bizonyos embercsoportokkal lekezelően bánsz és nem tartod őket egyenrangúnak. Ha ez nem fasosztoid és embertelen viselkedés akkor szerinted mi ez? Ez lenne a normális? Nézzél már tükörbe és lásd, hogy milyen nárcisztikus lekezelő csitri vagy. Büntetni kéne az ilyen kifejezéseket amit használsz, mert ez nem normális, jobban tennéd, hogyha elmennél innen és kezeltetnéd a nárcisztikus hozzáállásodat. Jelentettem az összes válaszodat!
2019. szept. 9. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Jelentsd, pont leszarom.


Nem mondtam, hogy nem egyenrangúak, azt mondtam, hogy nem kezdenék velük, mert defektesek. Például beleőrültek a kisebbségi komplexusba, mint például te.

2019. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A te embertelen fajtád miatt vannak komplexusos emberek, mertha emberségesen állnátok hozzá valakihez akkor senki nem lenne komplexusos. A te szívtelen fajtáddal van a probléma (itt most nem a nőket szidom, hasonló gondolkodású férfiak is ugyanolyan idióták) és nem azokkal, akiknek nem volt még szerencséje partnert találni. Szégyeld el magad amiért ennyire lekezelő vagy! Javaslom vegyél elő egy könyvet és kezdj el művelődni!
2019. szept. 9. 17:08
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Még egyszer mondom, nem velem van a baj. Neked kellene pszichoterápia.
2019. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!