Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok ha a barátnőtök albiba menne egy vele egykorú idegen férfi lakótárssal lakni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 23:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
barátnőm se biztos benne hogy jó ötlet, és énse, kivancsi vagyok a véleményekre, de én a bizalom felé hajlok.
2019. szept. 20. 10:50
 22/27 A kérdező kommentje:
plusz azért is lenne jó mert 100 ezer ftos támogatást kap a csavó, és így olcsó lenne a albérlet.
2019. szept. 20. 10:59
 23/27 anonim ***** válasza:
70%
Amikor anno összejöttünk, a férjemnek 2 lány lakótársa volt, nekem egy lány és egy srác. Korábban viszont laktam együtt csak srácokkal is. Soha egyik lakótársammal se kavartam és nem ismerek senkit, aki valaha megtette volna. Értelmes ember nem sz*rik oda, ahol eszik. Mondanom se kell, hogy ha valamelyikünknek akár elméleti szinten eszébe jutott volna ezen problémázni, akkor nem lennénk együtt.
2019. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
#14 Ha az lenne a kérdés, hogy "mit szólnátok, ha a barátotok albiba menne egy női lakótárssal", ugyanazt írnád, mint mi, a szerinted undorító kommentelők.
2019. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Itt nem csak a bizalom a kérdés, nem kell nyilván biztosra venned, hogy meg fog csalni, de én nem dőlnék nyugodtan hátra ölbetett kézzel mert még a legjobb emberben sem szabad soha 100%-ig megbízni.

Gyenge pillanata bárkinek lehet.

A másik kérdés, hogy hosszútávon nem okozna-e konfliktust köztetek, vagy honnan tudod, hogy a srác milyen? Emiatt sem aggódsz?

Rendben, azt mondod normálisnak tűnik, de nem ismered, igazából fogalmad sincs milyen.


Szóval az én véleményem változatlan, az ördög nem alszik, és nem tenném ki felesleges aggodalomnak/féltékenységnek/gyanúnak a kapcsolatom.

Anélkül is akadhat baj, hogy én még segítek jönni neki..

2019. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
(Nem pontoztam le senkit)
2019. okt. 7. 09:56
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem ment bele,lemondta. Köszi a válaszokat
2019. okt. 7. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!