Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom olyan egyformána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom olyan egyformának a mai nőket az utcán?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a ruha, ugyanaz a haj stílus, ugyanaz a stílus, ugyanúgy minden nőnek szinte fülhallgató a fülében, állandóan az okostelefont nyomdja stb.

Lehet férfiak is ilyenek de nem őket nézem.


2019. szept. 20. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, a legtöbb fiatal csaj egyforma.

A fiatal srácok is dettó hasonlóan egyformák.


Sajnos elérkeztünk abba a világba, ahol az emberek többsége telefonfüggő.

2019. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csakúgy mint a srácok.
2019. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Csak megjegyzem, a szomszéd nyugdíjas Zsuzsi néni is mai nő, mivel ma él.
2019. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Sztem a nők meg a jobbik eset a kettőből. A férfiaknak 20on felül még a frizurájuk is egyforma, plusz az ugyanúgy öltözködés is jelen van, csak kopottabb, ezer éves ruhákkal.

De basszus az élet nem a met gala. Nadrágot és pólót csak korlátozódott variációban lehet létrehozni, és jó hogy nem vesz fel mindenki őrült ruhakoltemenyeket azért mert te képtelen vagy meglatni a nőkben az egyéniséget anélkül.

2019. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Csak te!!!!( Vagy csak egy nöt látsz és azt hiszed, hogy mindegyiket láttad.)
2019. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen, tök egyformák. Egy időben figyeltem, hány olyan lányt látok az utcán vagy a metrón, akinek nincs befestve a haja és a körme, nincs műkörme és nincs rajta egy centi vastag vakolat. Kb. hetente egyet ha láttam.
2019. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Jesszum, a 21. században létezik divat meg ideál, meg trend, ami befolyásolja az emberek kinézetét, ilyenre még azéletben nem volt példa sose!!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fülest nem értem, hogy miért baj. A telefont vonaton nyomkodom, időnként buszon, de annak mindig célja van (ha ismeretlen hely, hol kell leszállni; átszállásnál lecsekkolom a menetrendet vagy vonatmenetrendet nézek stb).

A füles meg nekem azért kell, mert egyrészt imádok zenét hallgatni, ezáltal jobb kedvre derít, másrészt meg az idő is gyorsabban telik.

Én sosem azért használom, hogy így jelezzem, hogy "ne szólj hozzám". Tudom, hogy ezt egy kívülálló nem tudhatja, de egyébként igen, erre is jó megoldás, hogy így kevesebb eséllyel kötnek beléd.


Ami a stílust illeti, nos, az a véleményem, hogy senki nem szeret kilógni a sorból. Régen is ugyanannyira egyformán öltöztek az emberek mint ma, mert minden kornak megvan a saját divatja. Mindozanáltal minden embernek van egy egyedi stílusa. Attól mert 2 ember szó szerint ugyanazt húzza magára, még máshogy fog rajtuk állni és azért attól, mert mindenki nadrágban van, attól még az egyiknek lehet farmer, a másiknak elegáns, a harmadiknak terepmintás stb.

2019. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a fülhallgatót megmagyarázom: utálom az emberek nyüszögését hallgatni. irrtálnak. a tömegközlekedésen a smalltalkok, a nyáladzások, a nyivogások. hányingerem van az emberektől.

a telefont a zsebemben tartom, max nyelvet tanulni szoktam alkalmazásokkal út közben, ha ahhoz szottyan kedvem, és még látok. de fészbúkot meg instát meg egyebeket max sz>rás közben olvasok/nézek.

a füles jó. megvéd a hülyéktől, a hozzám szólni akaróktól, a szóf>sásos vényasszonyoktól, mindenkitől :D

2019. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!