Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ebbe beletörődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyok együtt a párommal, akivel már van egy 1 éves kislányunk.

Egy albérletben élünk, monoton napokkal, házimunka,pelenka, sírás-ordítás,főzés-takarítás. Ennyiből áll minden. Magányos vagyok, hiányzik hogy újra érezzem azt,hogy fontos vagyok, szeretnek. Hiányzom valakinek.. szerelmesek belém.

De most csak egy unalmas háziasszony vagyok a párom számára. Azt mondja szeret,meg fontos vagyok, de az a baj,hogy csak mondja. Egyáltalán nem érzem,hogy annyira szeretne vagy hiányoznék neki vagy fontosnak tartana.. inkább csak elvisel.


Soha nem fogom már újra ezt érezni,hogy lehet ezt elfogadni? Annyira hiányzik az életemből. Annyira vágyom rá, nagyon rossz érzés.

Tudom én akartam anyuka lenni,meg ezzel jár, de akkor is ezt hogy lehet elfogadni,ha egyszer rettenetesen hiányzik?


25/L



2019. szept. 20. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Ezèrt nem kell ilyen korán gyereket válallni. Most kettesbe kièlhetnètek minden vágyatok de ti helyette mit csináltatok szexeltetek vêdekezès nèlkül most meg oda a fiatalságotok. Egy gyerek mellett már nem fogod tudni úgy kièlni annyi időt fordítani egymásra amit tudtatok volna az biztos.
2019. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Megértelek, bizonyos szinten, én is voltam így.


De nem szabad elsüllyedni a monotonitásban, az anyaságban-apaságban...mert könnyen a kapcsolat rovására megy.


Mi is majdnem a tönk szélére kerültünk...


De időt kell szakítani egymásra, felfedezni a másikban a férfit/ a nőt.


Tudom, klisésen hangzik, de randizzatok. Csábítsd el...apró figyelmességek, érintések, pár szexi üzenet, pár lopott perc... Rengeteget számítanak.

2019. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van első, és korán vágtunk bele de szerintem egy 30 évesnek is hiányozhatnak ezek az érzések.
2019. szept. 20. 15:22
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát ja, én 27 vagyok, nincs gyerekünk de ugyanazt érzem mint te 😁 alig van szex, monoton napok, alig beszélgetünk, csak élünk egymás mellett. Közben meg mit kéne csinálni? Fiatalok vagyunk, szeretni az életet, meg most lenni a legboldogabbnak....
2019. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem kell elfogadni. Ülj le a pároddal, és mondd el, hogy mit érzel, találjátok ki, hogy hogy tudtok ezen változtatni. pld.: Kérjetek segítséget, nagyszülő, barát nem tud vigyázni pár órára a picire, hogy el tudjatok menni randizni? Esetleg a párod pár órára vigyázna rá, hogy sportolj, vagy csak vegyél egy szexi cuccot magadnak, esetleg beülj egy kávéra a barátnőkkel.

Sokan vannak így GYES-betegségnek hívják:

[link]

2019. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy nem érzed, hogy fontos vagy, nem az anyaság velejárója, nem "ezzel jár", nem törvényszerű, hogy így legyen, és nem is történik meg mindenkivel.

Tehát a probléma nem az, hogy korán váltál-e anyává vagy anya vagy-e. A probléma a te konkrét párkapcsolatodban van. A férjeddel nem maradtatok meg szerelmespárnak, hanem elengedtétek a kapcsolatnak a férfi-nő viszony részét. Hát ezt kéne visszaszerezni, és ez nem megy se parancsszóra, se te egyedül nem fogod tudni visszahozni. Ha csak mondja, hogy szeret, de te nem érzed, akkor az, nagyon jól mondod, egy nagy nullát ér.

Ha bele akarsz törődni, ha 25 évesen elfogadod, hogy most már életed végéig egy unt, megtűrt ember leszel egy szintén általad unt és tűrt ember mellett, akkor meg is érdemled. De szerintem ebbe még rövid távon is bele lehet bolondulni.

Vagy átbeszélitek a kapcsolatot és változtattok, vagy pedig elváltok. Nem könnyű, viszont egyszerű.

2019. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lennél fontos? A lányodnak te vagy a legfontosabb! A párodnak is nagyon fontos vagy!

Mi 30 éve vagyunk együtt. Két felnőtt gyerek. Mindig fontosak voltunk a gyerekek, s egymás számára.

Természetesen már az a tűz nincs meg annyira. De ha ez miatt váltani akarsz, hát rajta. A következőnek meddig leszel "fontos"?

2019. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Nem akarok valtani, csak ujra erezni azt hogy szeretve vagyok.

2019. szept. 20. 16:45
 9/19 Savlekotő ***** válasza:
28%
A gyerek a jót is tönkreteszi nem h a rosszat az nem javító eszköz. Olyan szar,hát szülök,még szarabb á szülök még egyet.. És ha anyuka akartál lenni,az oké,de lehet a párod nem akart még apuka lenni és még pár évig szeretett volna kettesben lenni..
2019. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.

Tehát arra vágysz, hogy szerettel átöleljen a párod?

Mint egy éve?

2019. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!