Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ebbe beletörődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyok együtt a párommal, akivel már van egy 1 éves kislányunk.

Egy albérletben élünk, monoton napokkal, házimunka,pelenka, sírás-ordítás,főzés-takarítás. Ennyiből áll minden. Magányos vagyok, hiányzik hogy újra érezzem azt,hogy fontos vagyok, szeretnek. Hiányzom valakinek.. szerelmesek belém.

De most csak egy unalmas háziasszony vagyok a párom számára. Azt mondja szeret,meg fontos vagyok, de az a baj,hogy csak mondja. Egyáltalán nem érzem,hogy annyira szeretne vagy hiányoznék neki vagy fontosnak tartana.. inkább csak elvisel.


Soha nem fogom már újra ezt érezni,hogy lehet ezt elfogadni? Annyira hiányzik az életemből. Annyira vágyom rá, nagyon rossz érzés.

Tudom én akartam anyuka lenni,meg ezzel jár, de akkor is ezt hogy lehet elfogadni,ha egyszer rettenetesen hiányzik?


25/L



2019. szept. 20. 15:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igazabol azt sajnalom,hogy ennyire elhidegultunk egymastol a baba miatt.

Az elejen nagyon boldogok voltunk egymassal,legalabbis en fulig szerelmes voltam. Most is az lennek bele, de sokszor ugy erzem,hogy ez csak egy oldalu.

En meg mindig csodalattal nezek ra ha tesz vesz valamit, de o meg kb ram se nez egesz nap, ha eppen hozza nem szolok...

2019. szept. 20. 18:44
 12/19 Savlekotő ***** válasza:
Egy kérdés akarta a babát?
2019. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, parom is szerette volna. Legalabbis nem becsuszott gyerek.
2019. szept. 20. 19:16
 14/19 Savlekotő ***** válasza:
Mindig ezt hallom akarta apuka sőt jobban is de érdekes ahogy meg lesz a baba eltűnik az ölelés az intimitás és kisvártatva eltűnik apuka is a képből. De ha csak a baba körül forogtál 0 24 ben ez teljesen érthető részéről h elhidegült..
2019. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem mondanam,hogy csak a babaval foglalkoztam volna. O is aktivan reszt vesz a baba koruli teendokben is, tisztazza segit a furdetesben stb.

Egyutt csinaltuk.

Nem szoritottam ki. Velem lehet a baj, hiszen nehezen birom ezt a monotonitast,veszelyeztetett terhes voltam fekudnom is kellett a babaval a vegen. Megviseltek az anyasaggal kapcsolatos tortenesek. Sajnos ez kihat a hangulatomra, felek hogy elveszitem. Pont ezert,ugy erzem hogy ez a terhesseg szulessel,meg anyasag nem jarult hozza,hogy jobb legyen a kapcsolatunk,szorosabb legyen... Inkabb negativ iranyba fordult el es ezt sajnalom.

Szeretnem,ha ujra nokent nezne ram, hianyoznek neki, szerelmes lenne belem.

2019. szept. 20. 20:05
 16/19 anonim ***** válasza:

Tehát egyoldalú a szerelem, a szeretet.

A válaszaid alapján "rendes" asszonykának tünsz.

Beszélj vele. Öleld át elalváskor, stb...

Tudom, ez nincs így rendjén. Neki illene kívánós szemekkel rád pillantania. Illene néha úgy érintenie amiből érzed, az irántad való vibrálását.

Egy egy séta.. (azért írom a sétát, mert az nem függ az anyagisktól).

2019. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tehát egyoldalú a szerelem, a szeretet.

A válaszaid alapján "rendes" asszonykának tünsz.

Beszélj vele. Öleld át elalváskor, stb...

Tudom, ez nincs így rendjén. Neki illene kívánós szemekkel rád pillantania. Illene néha úgy érintenie amiből érzed, az irántad való vibrálását.

Egy egy séta.. (azért írom a sétát, mert az nem függ az anyagiaktól).

Nem tudom, miként tudnál beletörődni.

2019. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem másfélszer...
2019. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na igen. A szerelmet, a kapcsolatot ápolni kell, különben elsorvad. Főként i pasik vagyunk hajlamosak belekényelmesedni egy kapcsolatba, és megfeledkezni arról, hogy egy nőnek szüksége van rá, hogy nőnek érezze magát. Nem elég a testét, időnként a lelkét is meg kell ölelni, mert sokkalta érzőbb lelkek, mint mi vagyunk.
2019. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!