Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik neki rosszul hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik neki rosszul hogy levegőnek nézem, de nem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám akiről hát úgy sejtem,hogy tetszek neki màr 2 hete megsértett de nem kért bocsánatot mégis azt látják mások is rajta,hogy azóta nincs valami jó kedvében, és látni rajta,hogy elég rosszul esik neki amikor mindenki mással elnevetgélek meg elvagyok.. Nem értem ha ennyire rosszul esik neki,hogy mindenkivel beszélek csak vele nem,meg kerülöm őt ahogy tudom, akkor miért olyan nehéz bocsánatot kérni? Nyilvan nem fogok én helyette bocsánatot kérni amikor ő sértett meg..
2019. szept. 20. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes viselkedés ez, mindkettőtök részéről

...

2019. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

fogadjunk, hogy a csavonak fogalma sincs hogy mi jar a te kis butus fejecskedben

nema gyereknek, tudod!?!

2019. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel sértett meg?

Megmondtad ott akkor neki, hogy ez hogy esett neked?

Tud róla?

Ha igen, ès mindezek ellemére nem kér bocsánatot, én sem állnék szóba vele, hisz úgy tűnik, akkor az egója a fontosabb.

2019. szept. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!