Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levegőnek néznek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levegőnek néznek a férfiak?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy nem néznek meg a férfiak. Ha szórakozni megyünk barátokkal és kicsípem magam igen dögösen nézek ki. És nem engem szólitanak le, hanem a kevésbé szép barátnőmet. Aki semmit se csinál csak van. Én meg mintha ott se lennék. Rám se néznek. A baráti köreimben egy férfi sem utasítana vissza de szex nem jöhet szóba, párkapcsolatra meg nem tetszenek külsőleg.


De más idegen férfi levegőnek néz. Ha tömegközlekedésen utazok pásztázom a tekinteteket. Igen jó megfigyelő vagyok. De még csak egy pillanatra se néznek a csinos leányzóra. Mi a fene?


2018. okt. 26. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Te nézed levegőnek azokat a férfiakat, akiknek tetszenél, de ők nem néznek ki tökéletesen.
2018. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

> nem engem szólitanak le, hanem a kevésbé szép barátnőmet


Ezt majd mi eldöntjük, hogy ki a szebb, lol

2018. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 Nem a tökéletest keresem te tökéletlen. Szóval ne oltogass. De az hogy vonzódj az elengedhetetlen. Ezt mindenki tudja. Max nem vallja be. Ugyan már...
2018. okt. 26. 15:13
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem küldök senkinek se képet. Nincs mit bizonyítanom. Tudom hogy szexi vagyok és ezt nem csak én állítom. Szóval mi lehet a baj?
2018. okt. 26. 15:15
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet annyira csinos vagy, hogy vakitasz. Én sem mernék rád nézni, ha esélyes utána a vakság.
2018. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy hallanak beszélni is:)
2018. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő. Ez nagyon jó ;)

Ment a zöld :)

Jöhetnek még válaszok.

2018. okt. 26. 15:25
 8/23 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok. Nem nézek ki rosszul mégis leszarnak a nők. Annyi hibám van hogy nem merek kezdeményezni. De már belenyogodtam hogy nem kellek senkinek, úgyhogy nem bánt a dolog.
2018. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Dolgozz a hibáidon. Mindent lehet fejleszteni. Kapj a kezedbe könyveket és myálzad öket. Attól hogy jól nézel ki ne légy nagyképű. Törekedj a visszafogott kedves stílusra. A kedvesség mindig nyerő.
2018. okt. 26. 15:33
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nézhetsz ki bárhogy. De ha a külső egy olyan személyiséget rejt amit itt a kérdésbe mutatsz, akkor én sem állnék veled szóba. Amúgy valószínű a kisugárzásoddal is baj lehet, mert a kérdést olvasva igazán úgy érzem hogy görcsösen akarod az egészet. Annak meg rossz hatása van a kisugárzásra.
2018. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!