Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnom fia meglopott. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnom fia meglopott. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok egyutt a párommal.Van egy felnott fia akivel egyutt laknak.Tegnapelott ottaludtam a páromnál,reggel amikor indultam munkába az eloszobában várt a fia,és bevallotta hogy az éjjel elvesztette ruletten az osszes pénzét,majd hazajott a tárcámból kivette a kézpénzt,ami benne volt,visszament és azt is eljátszotta,kb 40 000 ft-t.Egyenlore nem mondtam el apáromnak.A sráccal eddig nem volt gondom.

2019. szept. 21. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már értékelhető gesztus ha bevallotta főleg ha bocsánatot is kért. Én hasonló helyzetben megbocsájtanék neki ha meg is bánta persze. Az hogy az apjának szólnék-e erről az függ attól is hogy reagálná le ő.
2019. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudom azt hogy agyon verné nem valószínű hogy elmondanám.

#1 voltam

2019. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy adja vissza minél előbb, amit elvett. A párod hagyd ki egyelőre a dologból.
2019. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Törd el a kezét. Majd szólj a párodnak.
2019. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hibázott de eléd állt és vállalta. Beszéld meg vele hogyan, mikor tudja vissza adni.

Azt is mond el, hogy ha ezt be is tartja (a vissza adást) és soha többé nem fordul elő akkor elfelejtitek. Viszont ha nem tartja be amit kell netán megismétlődik akkor nincs pardon, kitálalsz az apjának.

2019. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a férfi, eleve úgy kezdi, hogy baràtNŐ fia...

Ha már itt tart a dolog, ez komoly függőség, én nem intézném el annyival, hogy adja vissza és szent a béke. Mondja el az anyjának is, ő, hogy ne nekem kelljen. Aztán lehet gondolkodni rajta, hogy hogyan segítsünk neki meg hogyan adja vissza a pénzt.

2019. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így igaz ,kedves 6. válaszoló,férfi vagyok :) Eddig azt se tudtam,hogy rulettezik,piálni szokott,meg néha fuvezni,de nem volt vele gond,dolgozott is...bár kb egy hónapja rúgták ki,azt is csak véletlenul tudtam meg egy kozos iserostol.
2019. szept. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!