Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt parom elhagyott, pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt parom elhagyott, pici babaval maradtam egyedul. Egy jo baratnom (15 eve ), az exnek ad igazat, es ugy irogatnak nyilvanosan a kozossegi oldalon, mintha baratok lennenek. Mit szolnatok?

Figyelt kérdés

Jogos, hogy haragszom ra?

Ketszer talalkoztak osszesn, mikor babalatogatoban volt. Es most nyaliznak egymasnak nyilvanosan :(

Nekem meg szinte o violt az egyetlen baratnom igy szules utan!


2016. júl. 12. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem baratnö
2016. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeg maradt le: miért hagyott el? Mi volt a kiváltó ok, mi az, amiben neki ad igazat a barátnőd?


Nem gondolom, hogy 15 év barátság után csak pusztán a tényt helyesli, hogy elhagyott téged, valamit akkor tettél, amivel mindkettőt kiborítottad. Megcsaltad? "Véletlenül" estél teherbe gyógyszer mellett, mondván akkor majd megfogod magadnak?

2016. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudtunk meg az ügyről, szóval nem tudom mit lehet erre szólni. Lehet hogy neked van igazad, lehet hogy a csajnak... ki tudja.
2016. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azt mondta , sosem szeretett.

Nem ilyen eletet kepzelt.


Nem veletlen estem teherbe es nem csaltam meg, azt mondja, meggondolta magat, megsem kell neki csalad.

Abaratnom abban adott igazat ( mondjuk, eleg rosszul fogalmaztam ezt ) hogy ha nem kell neki csalad akkor inkabb hagyjon el. Nem am, hogy mellem allt volna, pedig en honapokig kuzdottem, hogy rendbehozzuk.

2016. júl. 13. 00:20
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ez egy igazi régi barátságnál akkor sem így működik. Nekem volt olyan hogy a legjobb barátnőm exének adtam igazat, de őszintén elmondtam a barátnőmnek hogy miért, megbeszéltük, és nem aláztam meg azzal hogy a másik féllel bájologtam nyilvánosan, mert attól hogy valamiben nincs igaza még ő a barátnőm a hibáival együtt is. Egy szóval igazad van hogy ez sért, még akkor is ha te tettél olyat ami miatt kiakadhattak, ezt ugye nem tudjuk. Szerintem sem barát aki ilyet tesz.
2016. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tobb eves kapcsolat, tervezett gyerek, kb a gyerek egy eves koraban tervezett eskuvo. Es akkor sitty sutty jon ezzel, hogy meggondolta magat es nem szeret.
2016. júl. 13. 00:24
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem van valami a háttérben.Nekem gyanús,hogy csak úgy meggondolta magát,meg hogy a barátnő így védi
2016. júl. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm valami csak van a háttérben,ha minden jó,akkor az ember nem gondolja meg csak úgy magát,és nem lép le a családja mellől!
2016. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
91%

Én is egyet értek az utolsó-val.

Ha minden megtervezett volt a baba is meg az esküvő is és utánna meggondolja magát és hirtelen jó barátságot ápolnak amelett a legjobb barátnőddel és meg a barátnőd őt is védi akkor ezet tuti össze szűrték a levet.

Az ilyen nem barátnőm. Akármilyen hibát követel el vagy nem a barátnő megis melletted kell álljon. Áhh.

Az ilyenektől meg kell válni.

van egy gyönyörű babád öszpontosits rá hangolódjatok össze s a többieknek meg add ki az útját legyenek boldogok, és ha az Exedbe lesz annyi empátia akkor gyerektartást fog fizetni.

Remélem megoldódik a helyzeted. Minden jót

2016. júl. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki őket az életedből , a közösségi oldalon pedig töltsd le mindkettőjüket. Így nem tudnak tovább idegesíteni. Enélkül is nehéz lehet neked.
2016. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!