Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit ittam és lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit ittam és lefeküdtem valakivel egy buliban, nem tudom, szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából nem ittam sokat, volt már más alkalom amikor többet ittam, de semmi ehhez hasonlót nem tettem. Eddig egy fiúval voltam, most szakítottunk 3 hónapja. Igazából nem “bánt” a dolog, csak annyira nem emlékszem rá, és ez zavaró. A sráctól meg nem fogom megkérdezni. Buliban voltunk és mellette ébredtem fel majdnem meztelenül. Vettem be eseményutánit. 21 éves vagyok ha ez számítana. Nem tudom milyen jelei lehetnek szex után vagy miket lehet érezni, hogy ténylegesen volt bármi is. Ismerem akivel történt, futólag, abszolút nem úgy viszonyultam felé,hogy vonzalom vagy bármi, tehát azt sem értem hogyan jutottunk el idáig. Meg igazából fölösleges ezen rágódni, ha tőle nem kérdezem meg nem fogom tudni. Szerintetek? Egyedül erre az egyre nem emlékszem, az este többi része tisztán megvan. Egy dolog rémlik ami szexre utal, csak nem tudom a fantázia vagy tényleg emlék. Nem kerestem és nem is akarom. Teljesen normális?
2019. szept. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked normális akkor nincs vele gond.. Bár fura, hogy ennyire nem emlékszel semmire.
2019. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem emlékszel, akkor biztos nem kicsit ittál.
2019. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
43%
Alkoholnál van foszlány ginánál nincs emlék..
2019. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem sokat ittál és mégse emlékszel semmire, akkor belekevertek valamit az italodba! Gyakorlatilag meg vagy erőszakolva. Mindenféle videó van a neten, ami mutatja, hogy még akkor is bele tudják csempészni az italodba, ha a kezedben van a pohár/üveg, de egy pillanatra elfordulsz.
2019. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért ha belédélvezett valaki szagrol megérzed!
2019. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Figyu, szerintem kérdezz rá a srácnál, hogy mi volt
2019. szept. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát, így igyál, ha nem tudod kontrollálni magad...
2019. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!