Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? A párom egyáltalán nem foglalkozik velem, én pedig beleszerettem egy pasiba akinek van családja.

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz helyzetben vagyok. A párom semmibe vesz, szó szerint semmi nincsen már köztünk, csak az otthoniakat beszéljük meg. Nem tudok lépni, nem dolgozom mert kicsi a gyermek,ezt kihasználja mert tudja hogy vele kell maradnom. 1 év múlva tudok csak lépni, de már most nem bírom. Nemrég megismertem egy férfit, akinél első pillanattól kezdve érzek valamit, időközben kiderült hogy majdnem 10 évvel idősebb és van neki is családja. Nem tudom mit tegyek. Aki volt hasonló helyzetben, tanácsotokat kérném.
2017. aug. 24. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt szétrobbantasz egy családot elhanyagoltságodban, mi lenne, ha előbb rendeznéd a kapcsolatod (szakítás), utána pedig elgondolkoznál rajta, hogy most azért szerettél e bele az új pasiba, mert bárki bejön, aki két kedves szót szól, és odafigyel rád 5 percig (igen esélyes), vagy tényleg komoly.
2017. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzel te semmit, csak annyira el vagy hanyagolva lelkileg, annyira szeretethiányos vagy, hogy pár kedves szótól már hanyatt vágod magad. Nem tanácsolok semmit, mert nem vagyok a helyedben, nem tudom, mi lenne a helyes lépés. De az biztos nem, hogy együtt maradsz a jelenlegi pároddal. Nem csak rád nézve lenne káros, hanem a párod és a gyerekedre is.
2017. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Rémes az egész történetben mindenki. Barátod, te, másik pasi zsák és a foltjai. Erélyesebben megfogalmazva: Undorítóak vagytok. Mind a hárman.


Előítéleteim miatt ilyenkor mindig romákat vízionálok a kérdés mögé (ott vannak ilyen helyzetek), de mindegy is, mert rémes az egész. "Legyártottatok" egy szerencsétlen gyereket akinek nagyszerű élete lesz így.

2017. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Léccilécci ne mássz bele egy másik házasságába, ha már a tied vacak...
2017. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez megy mas fas...zer futni. Abba nem gondolsz bele hogy szeretik egymast! Nezz korul magadba mi lehet az oka
2017. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Először a kapcsolatodat hozd helyre. Ha nem megy szakíts mielőtt átülsz egy másik fszra. Persze jól esik hogy kedves szép szavakat mond. Tudod miért? Mert még nem kapott meg. Tudod nekem is levelezésen keresztül teszi a szépet egy nős családos férfi most. Már a csillagokat is leígérte az égről. Persze én nem vagyok tin hogy bevegyem. Tisztában vagyok vele hogy pár menet aztán szalad is vissza a feleségéhez meg a gyerekéhez
2017. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az utolsonak!
2017. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Csak azt tudom írni amit a többiek:


Rossz maga a gondolkodásod is. Neked az új férfi menekülés, hisz a mostaninál egy fiú mosómedve is jobb lenne, ha két szép szót tudna mondani neked. De mivel nem tud, marad a házas/családos faszi.


Ne értsd félre, nem bunkó akarok lenni csak mivel a férfi poligám így nőként megerőltetned sem kell magad, hogy szétbarmold a mostani életét. Amellett, a mostani kapcsolatod miatt nem vagy tiszta érzelmileg, így ha családja sem lenne az újnak akkor is szemétséget csinálnál vele, hisz a régi kapcsolatod nyomai/frusztráltsága akkor is ott lenne.


A helyes megoldás az az, hogy először leülsz és beszélsz a mostani pároddal. Kész helyzet elé állítod, ahol választania kell. Ha szerencséd van, ez kirántja a mostani komfortzónájából és észbe kap. Ha nem, akkor majd akkor kap észbe, ha lelépsz... de ez most mindegy is.


Ha szétmentek, akkor szépen meggyászolod ezt a kapcsolatot (cca 6-12 hónap egyedüllét) majd utána, ha a most kinézett faszi is akarja mert már szar neki is az élete, akkor szétbarmolhatjátok azt a családot. De ha a másik boldog/nem akarja/nem kell már neked, akkor inkább ne...


Hidd el, te cseszel rá ha most azt teszed amit tenni akarsz....

2017. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Küld be a sztorit az RTL-nek, jó kis forgatókönyvet írnának a bariközt jövőhavi részeihez :)
2017. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Fogod a gyerekedet, meg a nős pasidat, és összecuccoltok egy albérletben. Te eltartatod vele kettőtöket, ő meg fizeti a volt feleségének a gyerektartást.

Aztán minden este tépitek egymást, mert nincs pénz kajára se, ő elmond téged minden lusta rongynak, te meg hisztirohamot kapsz a féltékenységtől, valahányszor láthatásra megy a gyerekhez.

Ugye, milyen romantikus?


Teljesen megéri két családot szétbas.zni miatta.


De csinálhatod úgy is, hogy csak összejártok bas.zni, miközben áltatod magad, hogy szeret.

Aztán mikor lebuksz, hogy félrekúrsz, akkor kivág a férjed, és oda mész a gyerekeddel, ahova akarsz. A nős pasi meg az utcán se ismer meg többet.


Ugye, milyen jó lenne?


Figyelj, van még pár ilyen forgatókönyv, amire nagy esélyed van.

Amíg büdös a munka, kell valaki, aki eltart, és hosszú távon képtelen vagy fenntartani egy férfi érdeklődését, addig happy endre nincs esélyed.


Tudom, tudom, kicsi a gyerek, nincs munka, jajj de nehéz neked. Egész nap otthon ülsz, unatkozol, és azon agyalsz, mibe ülj bele...

2017. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!