Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb kamasznak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb kamasznak miért alacsony az önbizalma a másik nem terén ha ismerkedni kell?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb tininek hihetetlenül alacsony az önbizalma! :P :( Miért?
2010. júl. 15. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

mer félek a lányoktól


14/f

2010. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert ezek a "rajcsávók" meg "tinip_csák" megkaphatnak bárkit, viszont az "egyszerű" hétköznapi kamaszok nem.

Legalábbis ebben a tudatban élnek. Szerintem.

2010. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért mert mindenki meg akar felelni a mostani "normáknak", ami egy nagy f.s és nem tudnak ezáltal képtelenek pusztán önbizalomból cselekedni, meg még fiatalok mit vársz
2010. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én például nem ilyen vagyok. De ez megint más kérdés. Lehet azért,mert nem nagyon volt úgy távközelben a másik nemmel és nem nagyon foglalkozott vele fiatalabb korában(például én úgy 6-7. osztályban kezdtem el különösebben a csajok körével ismerkedni mert kb 1 csaj volt az osztályunkban és csak neten nyílt lehetőségem ilyenekhez.)De most meek 10. osztályba és igen jól kijövök a nőkkel,ha nem is arról van szó,hogy csajozás, akkor is baráti,dumálgatós téren elvagyok velük. És ők is velem. Van kihez fordulni stb. Például most van barátnőm pár napja és elvagyunk,önbizalmam az ő terén se volt alacsony és neki se az én térfelemen.

16/F

2010. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12:21 sztem nem az élettörténetedre kiváncsi:D
2010. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az élettörténet jó példa arra,hogy nem kell általánosítani. Szerintem :-)
2010. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:24

ez nem az élettörténetem töki, hanem csak nyitott szemmel járok

2010. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagy a megfelelési kényszer.
2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!