Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolta volna magát, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta volna magát, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki már az elejétől fogva tetszik, a nézéséből ítélve azt vettem le, hogy én is tetszek neki, beszélgetni nem igazán tudtam vele, mert nem egy részen dolgozunk, viszont ha kaja szünet volt akkor találkoztunk, és mindig mosolyogva köszönt, meg 1-2 szót váltottunk néha. Volt egy olyan alkalom amikor tök véletlenül összefutottunk az utcán, és nagyon közvetlen volt, leültünk egy parkba beszélgetni, kb 1 órát töltöttünk együtt, egész sok mindenről beszélgettünk, telefonszámot cseréltünk, a találkozás végén nem állapodtunk meg semmiben, elköszönt ment a dolgára ő is és én is. Majd rá nemsokára felhívott, hogy szeretne majd velem találkozni, mondtam neki, hogy majd ha haza jövök találkozhatunk, 1 hétre mentem nyaralni, de mondtam neki, hogy ha hazaérek keresem őt, hisz én is szívesen töltök vele időt. Nos hazaértem, hívtam őt, nem vette fel kinyomta a telefont, a héten minden egyes nap láttam a munkahelyen, és nem láttam rajta, hogy valami baja lenne velem, köszön minden nap, így úgy gondoltam teszek még 2 kísérletet és 2 különböző nap felhívtam, szintén mind a 2 nap kinyomta a telefont. Munkahelyen nincs alkalmam beszélni velem, mert nem közvetlen munkatársam, tehát nem mellettem dolgozik, hogy bármikor tudjak vele beszélni.

Így a végére hozzá tenném, hogy a férfi akiről szó van, nem velem egykorú, sokkal idősebb tőlem, talán ez lehet a gond?


2019. szept. 22. 20:32
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
100%
A franc hívogatná, ha mindig kinyomja... Lehet felesége van vagy elvált, de ott a gyerek stb. ha sokkal idősebb nálad. Te vagy 20-on ő meg 40-en?
2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van felesége és ezért nyomja ki a telefont. Nagyon gáz a pasi.
2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta nincs párja, ezt a munkatársaim is mondták, úgy tudom gyereke sincs.
2019. szept. 22. 20:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én 21 éves vagyok ő pedig 44
2019. szept. 22. 20:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, te nagyon fiatal vagy, a pasi meg nagyon idős, és nagyon házas?
2019. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nője lehet. Lehet élettárs,barátnő, alakuló kapcsolat, alkalmi dugás,dugópajti.


Vagy a fentiek egyike, vagy csak jól játszik veled.

2019. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Az túl idős hozzád (most ezzel magam ellen is beszélek én 40 vagyok, de nem kezdenék 21 éves csajjal komoly dolgot csak szexet ő még nálam is idősebb 4 évvel és valószínű ő is rájött erre a dologra). Ha csak huncutkodni akarsz, akkor viszont valószínű csak arra vevő lesz.
2019. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3x kinyomott, soha többé ne hívd, ez már nem a hupsz kategória, főleg hogy aztán vissza se hívott.
2019. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen azt eldöntöttem, hogy többet nem hívom, viszont azt nem értem, hogy miért nem tudta megmondani, hogy mégsem akar tőlem semmit.
2019. szept. 22. 20:52
 10/14 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mert gyáva.. És mert ennyire se tisztel,max dugni akart de közben akadt más..
2019. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!