Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt valakivel olyan, hogy szakítottak veletek, de aztán a szakító fél meggondolta magát kb egy héten belül? Kibékültél vele? Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az olyan esetek érdekelnének ahol VELED szakítottak. Nem ahol TE szakítottál 😊

2019. ápr. 6. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi van, rájött, hogy a másik nem tökéletes? Két szék között a padlón találta magát?
2019. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem volt, de kibékülnék a volt barátnőmmel, ha meggondolná magát. Egy hete szakított velem. 39F
2019. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehat 7 ev utan szakit, de egy het utan meggondolja magat? Akkor azt gondolnam valami nagy baja lehet, ami nem ez hanem mas forrasu... es beszelgetnek vele.

Mivel tudom hogy 7 ev alatt boven szakithatott volna nagyobb viharos esemenyek kozepette is de most, amikor minden jo, szakit? Majd megfondolja magat?


Persze te nyilvan “ tinis” kapcsolatra gondolsz, ahol 1-2 het esetleg honap utan tortenik ez. Nos ott azt gondolnam, hogy nem tudja mit akar, es onismeret gyakorlasara osztonoznek osszejoves helyett. Mivel mar ezt a korszakot kinottem :D...

2019. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én kibékültem. Azóta is együtt vagyunk.
2019. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hehe, velem volt ilyen. A csajszi azzal jött, hogy szakítanunk kell, mert "megfojtom" a ragaszkodásommal (addig heti egyszer találkoztunk kb., felvetettem, hogy lehetne többször is), szakítanunk kell... pár nap múlva meg jött azzal, hogy vissza az egész, ő nem úgy gondolta, stb.

Adtam neki még egy esélyt, de az már csak szenvedés volt, aztán végül kidobtam. Később kiderült, hogy velem párhuzamosan más pasassal is hetyegett. Mikor elkapta a lelkifurdalás, jött a szakítós duma, utána pedig meggondolta magát, mert hogy mégis én voltam neki az előnyösebb választás. Pfej.


ProTip: ha valaki ilyen szélkakast játszik, 99 % hogy mással is kavar, azért döntésképtelen. Minden más csak mellébeszélés.

2019. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Exbarátom szakított velem,mert szerinte nem illettünk össze és hiába szeret,más emberek vagyunk (holott semmi lényegesben nem különböztünk).


De korrekten elbúcsúztunk és mondta,hogy ha "együtt kell lennünk,együtt leszünk".

Akart meg velem dumálni pár napig aztán kb 2 hét múlva uj udvarlóm lett. Mikor elmondtam neki ő hatalmas letargiába esett. Hát úgy kell neki,ha nem értékelt akkor amikor tudott,később szenvedjen érte.

2019. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anno kibékültünk, egy hónapon belül újra szétmentünk ugyanazon okok miatt.


Jelenleg mit tennék: *Ariana Grande hangja szólal meg a háttérben* thank you, next

2019. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha férfi szakit , általában sose tér vissza . A férfiak nem szoktak
2019. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!