Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 2 lány közül melyikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2 lány közül melyikkel lenne érdemesebb megpróbálni?

Figyelt kérdés

3 éve nem volt barátnőm és most feltűnt 2 esélyes, szinte egyszerre.

Azt kell rólam tudni, hogy 2 nagy hobbim van, az egyik a koncertre járás, mivel imádom a metál zenét, a másik a számítógépes játékok.

A 2 lány közül az egyik szintén szereti a metált és a koncerteket, gitározik, hasonló a zenei ízlésünk, viszont a számítógépes játékok egyáltalán nem érdeklik.

A másik lány imád játszani, pont ugyanazok a játékok is tetszenek, viszont a zenei ízlésünk teljesen eltér, ő inkább ezeket a modern pop zenéket szereti és nem szeret koncertre járni.

Az érzéseikkel semmiképpen sem szeretnék játszani, tehát nem akarok a kettőnél egyszerre próbálkozni, de nem tudom melyikükkel lennék boldogabb hosszútávon, ha működne a kapcsolat.

Az 1. lánnyal kevesebb dolgot tudnék csinálni a hétköznapokban, viszont a koncerteken ott lenne, tudnánk együtt zenét hallgatni, esetleg zenélni, együtt várni az új megjelenéseket.

A 2. lánnyal ezt sajnos nem tudnám, de több mindent tudnánk csinálni a hétköznapokban, együtt játszani, vele is teljesen jól el lehet beszélgetni a zenén kívül mindenről, valamint a humora is jó.

Szerintetek melyikükkel lenne érdemesebb megpróbálni?



2019. szept. 23. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha nem egyezik a hobbitok? Párom imádja a focit, én utálom. Én szeretek fotózni, őt ez nem érdekli.

A hétköznapok sokkal fontosabbak, hisz ebből több van, mint a koncertekre való járásból. De a hétköznapok se abból állnak, hogy egész nap csak a gép előtt ülsz és játszol.

Nőj már fel agyilag, kérlek. Azt válaszd, aki mind érzelmileg, mind értelmileg érett egy hosszú távú kapcsolatra. De remélem te is érett vagy mind a kettő téren.

2019. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleg sok lany volt az eletemben, es van is, baromi magas nálam a léc, de epp a hobbik kit erdekelnek. Ezenfelul egypetéjű ikrek? Melyik hova tart az életben? Kivel jobb a szex? Stb..
2019. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Csöcs meg s*gg amelyiknek jobb, aszerint választenék.
2019. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg válassz a személyisége alapján - melyik passzol jobban a tiédhez?
2019. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lejön az írásból, hogy a második felé húzol.
2019. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom nem mindenkinek számít, de nálam fontos, hogy legyenek közös pontok. Személyisége mindkettőnek szimpatikus, de még nem ismerem annyira őket.
2019. szept. 23. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem megy, ez mindig beválik:

dobj fel jó magasra egy érmét, a fej az egyik, az írás a másik, és amelyikre először gondolsz/amelyik oldalnak "szurkolsz".


Ez nagyon utolsó megoldás, de ha máshogy nem megy, hát ez van.


Én is az alapján döntenék, hogy melyikkel tudnál hosszútávon jobban ellenni, melyik az érettebb.

2019. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!