Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy bántalmazó kapcsolat után reménytelennek látom az életem?

Figyelt kérdés
Nem kérek egy olyan kommentekből hogy hülye p.....a stb. Azt érzem hogy nincs kedvem semmihez, a korábbi hobbijaim se kötnek le, lehet depressziós vagyok. Semmi sem tud nekem örömet okozni, ellenben gyakran rám jön a sírás. Reggel nincs kedvem kikelni az ágyból. Kimozdulni sincs kedvem itthonról, mert félek hogy találkozok az exemmel, és szégyellem magam előtte. Szerintem nekem már sose lesz senkim.
2019. szept. 23. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg még amit érzek, hogy senkibe se tudok már megbízni egy minimálisan sem, dühös, frusztrált vagyok, és állandóan szorongok.
2019. szept. 23. 11:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust, ő tud a legtöbbet segíteni.

Hiába ad itt bárki neked olyan tanácsot, ami akár még működhetne is, nem leszel előrébb. Lehet neked az a tanács épp nem lesz jó, vagy egyedül nem tudod végigcsinálni. Kell valaki, aki figyelemmel követi a lelki állapotodat, és annak megfelelően tud segíteni, tanácsot adni.

Szóval, amit kérsz, bőven túlmutat ennek a portálnak a hatáskörén. Tegyél kicsit több effortot magadba, még ha jelenleg nehéz is, és semmi értelmét nem látod, guglizz rá, tárcsázz, beszélj meg egy időpontot, és menj el rá.

2019. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Bocs de akkor milyen választ vársz?


Nem kérsz bántó kommentet? Ok .

Csak egy kérdés, vajon miért olyannal jöttél össze?

Vajon miért nem volt jó egy csendes , rendes srác?

2019. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál de úgy éreztem hülyének nézett mikor elmondtam a problémáimat, meg elküldött pszichiáterhez.
2019. szept. 23. 11:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy érzelmi bántásban volt részem, ezért sem vettem észre időben a dolgokat, ráadásul még le is győzött azzal hogy ő szakított velem. Most írjátok ennek örülnöm kellene, de bánom, hogy nem én léptem le.
2019. szept. 23. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress valakit akivel jól érzed magad és bármennyire is nehéz, maradj nyitott.
2019. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!