Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbánthattam volna vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánthattam volna vagy csak ennyire nem érdeklem már?

Figyelt kérdés
Kavartam egy fiúval(nekem csalódásom volt,neki időhiánya),de semmi komoly nem volt köztünk. Meg is beszéltük az elején,hogy ha jönne valakinél a nagy szerelem más iránt,akkor ezt abba is hagyjuk. Nálam és nála se volt senki,akivel komolyabbat el tudtunk volna képzelni. Nem lettem belé szerelmes,mert tudtam,hogy sérülés is lehet a vége, inkább elzárkóztam. Emberileg viszont nagyon megkedveltem,jókat beszélgettem vele és megbíztam benne. Hónapok után egyre jobban úgy éreztem,hogy most már készen állok egy újabb komolyabb kapcsolatra is. Találkoztam pár hete egy fiú,aki megfogott,de valószínűleg én őt csak testileg érdeklem és nincs is rá sok esélyem,hogy legyen bármi komolyabb is köztünk. Ezt elmeséltem az ismerősömnek. Drukkol nekem,de akkor el fog veszíteni,ha összejönnék az illetővel. Ő is megemlítette,hogy mostanában próbál csajozni. Rákérdeztem,hogy mennyire komoly. Egy lánynál reménykedik,de nem tudja még,hogy mi lesz,csak beszélgettek egyszer. Nyilván szólna,ha komolyabbra fordulna köztük a dolog. Ahogy ezt elmodta nekem,úgy én meg is szakítottam vele a további találkozások lehetőségét.(azon az este is elhívott). Ő erre kiakadt,hogy nem ért meg engem,hiszen semmi nem történt köztük,még puszi sem volt. Különben is ő végig hallgatta a szerelmes áradozásaimat(előtte rákérdezett,hogy van e más fiú a képben nálam). Próbáltam neki megmagyarázni,hogy számomra ez már randinak minősült az adott lánnyal,hiszen komoly szándékokkal közeledik felé és a lelkiismeretemnek ez már sok. Egyszerűen azóta nem válaszol,pedig barátként tekintettem rá és békésen megszerettem volna ezt az egészet beszélni vele.Nagyon sokszor csak beszélgettünk,nem is került sor arra. Tavasszal megbeszéltük,hogy nem fogunk egymástól vitával elválni és a baráti viszonyt megtartanánk.
2019. szept. 23. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy én egy buliban ismerkedtem össze valakivel,aki nagyon szívesen befejezte volna velem az estét. Szóval nem volt randim.
2019. szept. 23. 13:52
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi, de ebből már nagyon nem lesz baráti viszony, ő egyértelműen többet érez irántad, még ha leplezni is próbálja. Szerintem fölösleges egymás agyát húzni.
2019. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha többet érzett volna irántam,akkor miért nem közelített úgy? Miért nem vitte magasabb szintre?

Már mindenhogy próbáltam kiengesztelni. Leírtam neki,hogy zaklatni se szeretném,se zavarni,örülök a leányzónak és remélem,hogy több lesz köztük és szerencsés lesz a lány. Kértem bocsánatot is tőle,ha bármivel megbántottam. Úgy is közelítettem felé,hogy attól se tartson,hogy közéjük állnék majd. Egyszerűen nincs több ötletem. :( Látta minden válaszomat,de semmi reakció rá.

2019. szept. 23. 14:23
 4/6 Diazepam ***** válasza:
100%
Itt inkább te érzel többet, mint kellene. Ő csak simán félti az ingyen ürítőlyukat.
2019. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már vártam ezt a hozzászólást. Fogalmad sincs,hogy miért mentem bele. Szóval el lehetne felejteni ezt az ingyen lyukazást. Ennyi erővel nekem csak az ex felejtésére kellett. De gondolom könnyű úgy ítélni,hogy részt se vettél benne. Tudom,hogy milyen valaki iránt érezni és ez nem az.:)

Tudta ő is,hogy nem vagyok belé szerelmes.

2019. szept. 23. 17:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy abban lehet valami,hogy rájött,nem játszok tovább nála és ezért kakil le magadról. Igazából magát játszotta le nálam. Találkozni úgy se fogunk személyesen,mert más körökben élünk. Annyit a srác meg nem ér,hogy én miatta idegeskedjek.:)
2019. szept. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!