Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdeklem valamenny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem valamennyire?

Figyelt kérdés
Van egy lány,egy városban élünk,korombeli. Facebookon bukkantam rá nagyon megtetszett,rá írtam először hogy van-e jegye egy bulira. Vissza is írt hogy nem árul jegyet elég sokat írt hogy kitől vehetnék. Pár hétre rá láttam hogy tanuló autóban ül. Írtam is neki hogy:látom elkezdted a jogsit,hogy haladsz vele? Mondom feldobok egy témát. Megnézte de nem írt vissza. Most nem rég megírtam neki hogy:Nagyon szimpatikus vagy,beülhetnénk valahova sütizni. Ezt is megnézte de nem reagált. Múltkor megyek az utcán ott állt tőlem kb.100 méterre,és úgy vettem észre hogy nézett. Nem tudom ezt mire vélni.

2019. jún. 4. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Akkor válaszra méltatott volna.
2019. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érdekled... légy férfi és lépj tovább minél hamarabb.
2019. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem autós kategória!

Elég nehéz a felfogásod ha nem érted.

Amúgyis hagyd a kéményseprő csajokat.

2019. jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy érdekled. Amikor ezt úgy hozom valaki tudtára, hogy még csak nem is reagálok akkor nagyon ijesztő, hogy valaki ír tovább.
2019. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, ellenkező esetben válaszolt volna.
2019. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekled... Le se sz@r téged... Ne foglalkozz vele.
2019. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!