Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom és én külön városba, külön egyetemre kerülünk?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szexeljetek egy utolsót.
2019. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a gimis kapcsolatok halála szokott lenni. Kívánom, hogy rácáfolj, de 5-6 év távkapcsolatot szerintem szinte nincs kapcsolat ami túlél. Másrészt az egyetem pont az az időszak amikor a tini szerelmet váltja az új, sokszor nem is egy, hanem több kapcsolat.
2019. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Búcsúzzatok el szépen!


És mindkettőtök érdekében felejtsétek el a "Mi szerelmünk mindent kibír!" meg az "Én megvárlak, meg ott vannak a hétvégék." vagy a "Távkapcsolat is működhet, van SMS, MMS, chat...."

2019. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, hogy el kell keserítselek, de ez nem valószínű, hogy működni fog. Tapasztalatból mondom. Én is az egyetem előtt szakítottam az exemmel, és milyen jól tettem. Azóta megtaláltam életem szerelmét, nem pazaroltam az időm egy olyan kapcsolatra, amit képtelenség fenntartani.
2019. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem ér annyit hogy feláldozzak mindent. Inkább nézek egy másik szakot másik egyetemen ami közel van, ugyan abban a városban. Úgy érzem ezt most nem hagyhatom hogy elvesszen.

2019. szept. 23. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nagy butasagot csinálsz. A sulin az egész életed múlik, oda menj, amit szeretnél végezni. A tini szerelmek pedig igen ritkán maradnak meg.
2019. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanulni a saját jövőd és karriered érdekében??? Szerintem ez az egyetlen értelmes válasz.

Csak azért ne válassz másik egyetemet és szakot hogy a barátoddal lehess. Ez a legnagyobb hülyeség amit egy friss egyetemista el tud követni a szerelem érdekében.

Tudom hogy most úgy érzed ő az igazi, ennek soha nem lesz vége, de kérlek... Még felnőtt sem vagy. Az egyetem alatt változik a legtöbbet az ember, ami a barátodról is elmondható. Lehet hogy teljesen más elképzeléseitek lesz az életről melyikőtök mit akar.

Próbáljátok ki a távkapcsolatot. Ha működik akkor működik, ha nem akkor meg tudomásul kell venni, hogy evvan. A saját jövőd fontosabb. De persze neked kell meghozni a végső döntést. Mi a fontosabb neked? A saját jövőd bebiztosítása vagy a mostani szerelem?

2019. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!