Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért sikerül minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért sikerül minden?

Figyelt kérdés
Én olyan szerencsétlen vagyok, hogy még egy férfit se tudok megfogni, mert otthagynak, vagy pedig én hagyom ott őket, mert úgy érzem é nem vagyok fontos, és hogy mit akarok. Másokkal összehasonlítom magam, hogy én mindenben alul maradok, mert nem hogy férjem nincs, de még egy olyan ember se aki engem akarna. Idegenek is traktálnak azzal hogy miért nincs senkim. Másoknak olyan könnyen összejön minden egy szerető társ, esetleg gyerek, de én meg örökre egyedül maradok. Emiatt irigykedek is másokra, mert legalább ők nincsenek egyedül, szereti őet valaki, számíthatnak valakire. N/26
2019. szept. 23. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Jobban érzed magad, ha azt mondom, hogy nekem kellesz így látatlanba is?

A francba a vonzalommal. Ez a pár keserédes karakter bebizonyította, hogy mi összeillünk. Az én sikerességem és a te sikertelenséged tökéletesen passzol.


Értem amúgy, hogy lehangolt vagy, de mit vársz tőlünk?

Nem, nem sikerül másoknak minden. Rengeteg szomorú ember van.


Láttál te már 1 kézzel született gyermeket? Neki szerinted összejött az élet?

Vagy aki siket - látássérült...stb. Vagy olyan nőt, aki szeretne, de nem lehet gyermeke. Nekik összejött?


Mielőtt előadod a nagy halált, gondolkodj és örülj az életednek, mert milliószor lehetne rosszabb akár.

2019. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki eléggé jól. Hidd el, én sem vagyok könnyebb helyzetben. Annyi, hogy voltak már barátnőim, noha nem túl sok, de képzett szerető vagyok, illetve jó társ, azt hiszem. Nekem sem jön a lehetőség, vagy ha hosszú időnként igen, mint mostanság is, akkor meg olyan nő akar, aki dagadt, butuska, lusta, míg én tanult vagyok, művelt, sportolok és káros szenvedelyektől mentes is. Csak annyi a bajom, hogy átlagos a képem és a sportoló életmód mellett 8-10 kg van rajtam, meg, hogy nincs már társasági köröm (önhibán kívül szétszéledt az egykori baráti körünk). 32f
2019. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mások nem itt sajnáltatják magukat minden áldott nap, hanem kezdenek valamit az önismeretükkel, önbecsülésükkel, esetleg elmennek szakemberhez, olvasnak szakirodalmat, fejlesztik magukat a cél érdekében.
2019. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
59%

Na, a nők kamunyomora... úgy bírom ezt, amikor siránkoznak, hogy mindenki pattintja őket. Mellesleg akkora ellentmondásokat vázolsz, hogy az hihetetlen. Vadidegenek megkérdőjelezik, hogy hogyhogy egyedül vagy, miközben mindenki elhajít.

Sorry, de ezt a mesét senkinek sem hiszem el tekintettel a párkeresési igényekre, s piacra, hogy egy nő ne kelljen senkinek. Mennyit röhögtem ezen, egy Maúnika showban unintelligens, funkcionális analfabéta, legalja nőkért verekedtek össze férfiak. Na mindezek után nekem senki ne adja már be, hogy egy legalább átlagkategóriába tartozó nőre ne másszanak rá a faszik.

2019. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ritkán szoktam egyet érteni a 4-essel, de most egyet értek vele.
2019. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért várod el,hogy valakinek egy ilyen irigykedő,szomorú,sopánkodó nő kelljen akinek semmi önbizalma? Neked sem kéne ilyen férfi.

Seperj előbb össze a saját házad táján,szeresd meg magad majd kinyílik a világ

2019. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgyérted egyetlen gazdag, jóképű fickónak se te jelented a világ közepét? Gondolom nálad ezt jelenti a "nem kellek senkinek".
2019. szept. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz nyújtani is kell annyit, hogy számodra megfelelő partnerrel legyél.
2019. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!