Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bellypunching-ról (hasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bellypunching-ról (hasba gyomron ütésről) érdekelne a véleményetek. Ez egy szexuális fetishizmus csak az írjon akit ez érdekel, ismeri, szereti, kipróbálta, kipróbálná elsősorban lányok, de a fiúk válaszaira is kíváncsi vagyok mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Olyan emberek írását várom akiket vonz ez az ágazat, szeretik nézni, művelni
2010. júl. 15. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez komolyan felizgat valakit?:S Eddig azt se tudtam mi ez. De szerintem gyökérség.Ezt gondolom róla.

Meg még azt is hogy ha ilyen perverz vagy akkor sose lesz bnőd.

2010. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Én a headkicking-nek vagyok a rajongója. (az a fejberugásos szex).. amit te írsz, azt nem ismerem.
2010. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
úramisten csak ilyen barátom ne legyen:S
2010. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
mai elkorcsosult világunkban mér nincs olyan, aki beéri egy "sima" szexxel is....
2010. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
17%
én szeretem nagyon engem már ütöttek párszor hasba és gyomron nagyon jó érzés ajánlani tudom minden lánynak szex közben a legjobb a hasba ütés
2010. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, meg ha eltörik az orrod, az is biztos nagyon élvezetes. Idióták.
2010. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tamás22 válasza:
én szeretem nagyon és mindent tudok rola amit kell:)kedes barátnömmel mindig igy szeretkezünk és ö is nagyon szereti ha komolyabban szeretnél erröl még beszélgetni ide irj majd :)
2011. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem jobb a hasba rúgás (acélbetkóssal) vagy hasba térdelés....Úristen milyen beteg elmék vannak....
2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a nagyon élvezetes ebben, ha addig ütöd a gyomrát, még totálisan rád nem teszi az előbb evett kaját. Természetesen, ez kölcsönösen jó. A lány nem tud elég erőset ütni, akkor vegyen kézbe egy kalapácsot. Ilyen hatalmas élvezetek után, az aktus már nem is hiányzik.

Jól hangzik, de én maradi vagyok, így maradok inkább a gyengéd szeretkezésnél, még ha meg is szólnak érte.

2017. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!