Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire az igazság?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, de mégis rosszul esik ezt a páromtól hallani. Beszélgettünk a minap és azt mondta ő azért nem akart olyan barátnőt aki tökéletes, intelligens, gyönyörű, mert egyszer megégette magát vele, mert hiába volt vele együtt úgy érezte nem elég egy ilyen lányhoz és nem tudja azt nyújtani ami egy ilyen lánynak kell. És ez őszintén szólva nagyon fáj, mert mindig éreztem, hogy ő is látja mennyire egyszerű ember vagyok aki ráadásul nem is szép.


Két éve vagyunk együtt és többek között amiatt mert mindig őszinték vagyunk egymással, de néha úgy érzem jobb lenne ha megjátszaná magát, hogy ő szépnek és okosnak lát engem...



2019. szept. 24. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Erre viccesen annyit kellett volna mondani, hogy te is együtt voltál pár hétig Brad Pittel, de neked se jött be és elsiklani a téma fölött. Szerintem ne gondolj bele túl sokat mert nem akart rosszat ezzel, inkább csak azt hogy egy átlagos lány sokkal többet ér bármilyen diplománál.
2019. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért fáj, mert ebből nem azt érzed, hogy úgy szeret, ahogy vagy, hanem beérte veled, praktikus okokból.
2019. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem értelek. Attól, hogy egyszerűbb vagy, nem egyenlő azzal, hogy buta is vagy. Egyszerűen másképp állsz az élethez. Ők nem passzoltak, ti igen. Kár ezen pörögnöd. 30n
2019. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem mindegy hogy tálalja a pasi!

Páromnak volt egy modell bnője es hat en is neztem utána hogy skar engem? De ő teljesen más szemmel nézett rám, mert a bnője szép volt jó akakkal de a természete meg a hisztije olyan szinten elcsúfította, hogy pár hónap utan nem tudta szépnek latni mig engem 4 év utan is gyönyörűnek (pedig tisztában vagyok vele hogy ha csak a külsőt nézem sokkal jobb volt az exe!).

A párod "nincs ló jó a szamár is" akapon van veled, nekem ilyen pár nem kéne.

2019. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Az őszinteség nem ugyanaz, mint a taplóság. A párod ezzel a kijelentésével elég nagy bunkó volt. De ott helyben kell az ilyenekre visszajérdezni.


Masrészt önmagában az, hogy nem vagyok olyan szép, mint XY, nem jelenti azt, hogy csúnya vagyok.

2019. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Kivágnám.

Mire föl tesz ilyen kijelentéseket?Ez bunkó, sértő.

Te is megérdemled, hogy olyan legyen melletted, aki nemcsak beéri veled, hanem szeret, imàd úgy, ahogy vagy.

2019. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Mekkora trollgyerek ez már :D


Tisztára mint Peg Bundy férfiváltozata.


"megjátszaná magát, hogy ő szépnek és okosnak lát"


Miért tenné? Ami nem igaz, az nem igaz és ennyi. Ilyen erővel az alacsony férfiak is mondhatnák, hogy lássák őket magasnak, kedvenc etnikumunk, hogy lássák őket dolgos, szorgalmas munkásoknak, a politikus hogy lássák csak őt tisztességes, jámbor személynek stb.


De ettől még egyik se lesz igaz. Csak önámítás.

2019. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem szimplán félreértetted.

Egyébként a példád (és néhány válasz is!) tökéletesen mutatja, miért hazudnak a férfiak a nőknek.


Kellene a rossebnek egy tökéletes nő, egy nagysága!

Nekem olyan nő kell, aki szeret, engedi magát szeretni, van meg benne néhány alapvető emberi érték, nincs meg benne néhány bántó emberi hiba, és normálisan néz ki. Ennyi.

Nekem nem trófea a nő, hogy minél jobb, annál menőbb férfi vagyok. Hanem társ, akivel jóban-rosszban kitartunk egymás mellett.


Kérdező, ha te trófea akarsz lenni valakinek a gyűjteményében, akkor szakíts a pároddal. Ha társat akarsz, akivel egy életet végig tudsz élni, akkor becsüld meg az őszinteségét.

2019. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Miért lettek lepontozva azok a válaszok amik a kérdező párját "védik" , ráadásul normális segítő hangnemben megfogalmazva?


Szánalmas, hogy like gombnak használják bizonyos emberek a hasznosság értékelőt, nem hasznosabbak azok a válaszok akik annyit tudnak megfogalmazni, hogy "kéne a fenének, kuka"

2019. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:
42%

A baratod sem az az eles kes. A maga egyszeru modjan azt probalta kozolni veled, hogy teged szeret es a vilagert nem hagyna el egy ragyogobb delibabert. A sajat szintjen kell ertekelni azt amit mondott, de te tulgondoltad.


Masreszt, ha ezt magatol mondana, akkor valoszinuleg jobban megfogalmazta volna. Ilyen mondatok akkor szoktak "sikerulni", amikor faggatod, hogy ugye nem baj, hogy nem vagyok olyan szep, mint xy? Erre a szerencsetlen igy probalja menteni a helyzetet, te meg arra hegyezed ki a valaszat, na ugye, hogy nem lat szepnek. Az onbizalmad megerositeset ne a masiktol vard, azt neked kell magadban felepitened. Az egeszseges ego-ra szukseg van, sot elvaras egy parkapcsolatban. Te is fel tudtad sorolni, hogy miben vagy tobb a csinibabanal, miert nem ezt emeled ki, miert a szepsegben akarsz vetekedni, ahol jol lathatoan nincs eselyed?


Van aki buszke ra, ha azt mondjak neki, hgy az eszeert szeretik, mas meg megsertodik rajta. Szerintem egy ilyen sokkal tobbet er, mint egy felszines bok. Pontosabban aki egy ilyenen megsertodik, az rohadt felszines es nemcsak ezt varja, hanem o is igy tesz.


43F

2019. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!