Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vannak ennyire előnyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vannak ennyire előnyben a saját lakással rendelkező férfiak a társkeresési piacon, mert a nők a mamahotelből ilyenekhez szeretnének oda költözni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sajàt lakásom van, senkihez nem szeretnék költözni, de valóban vonzóbb az, akinek van sajátja, 30-on fölül ilyen emberre tudok alapozni, olyanra nem, akit nekem kell noszogatni, eltartani, mert ennyi idősen semmije nincs.

Számomra intő jel.

2019. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom hova szeretnek költözni, de én magamtól igényeltem egy saját elképzelésű otthon megteremtését. Egyébként meg hogyne lenne előny egy saját hely, ahova el lehet vonulni kettesben.
2019. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Én anyáméknál lakom,nem mamahotelezek,az se zavar,ha a fiú otthon lakik,ezernyi oka lehet.Ha viszont anyuci körbeugrálja,akkor mindegy hol lakik,megy a levesbe.
2019. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Saját lakásom van. Nálam azért vannak előnyben, mert ha éppen nála találkozunk, akkor nem kell kerülgetnem a szüleit vagy az albérlőtársát(it). És nekik sem engem. A szexhez is sokkal felszabadultabban viszonyulok, ha nincs hozzá hallgató közönség is.
2019. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nekem is van saját, pont azt nem akarom, hogy olyat fogjak ki, aki anyucitól anyucihoz költözik, aztán meg átver, megcsal, és nem tudom kidobni a saját lakásomból.
2019. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Azért vannak előnyben, mert egy nő sem szereti, ha randomlakótársbéla vagy anyóspajtás rányit a budin.
2019. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Saját lakásom van, én sem akarok senkihez költözni, ellenben hozzám már akartak pár hét ismeretség után.

Nem csak a pasiknak van lakásuk. Komolyan mondom, nem értem ezeket szerencsétlen kérdéseket, mintha a nők önállótlan, egyedül hajléktalanként éhen haló egyedek lennének.

2019. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#6 A kérdés inkább a “mamahotelesekre” irányul, nem? az is Már ennyire gáz, ha valaki lakótársakkal lakik? Amúgy random lakótársak nem szoktak csak úgy rányitni valakire, mert megtanultak együtt élni másokkal s ismerik az illemet. Gondolom ilyesmi inkább azokkal történik, aki nem szokott hozzá lakótársasakhoz.
2019. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 árokpart ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ez a mamahotel kifejezést ez éppen olyan mintha egy etnikumot, különböző népcsoportokat értelmeznénk negatív értelembe és kegyetlenűl diszkriminativ is arról meg nem is beszélve.
2019. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Ami a férfiaknál "mamahotel", a nőknél nem az. Tanuld meg!
2019. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!