Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vannak ennyire előnyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vannak ennyire előnyben a saját lakással rendelkező férfiak a társkeresési piacon, mert a nők a mamahotelből ilyenekhez szeretnének oda költözni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 12:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

10-esnek igaza van ! Ez mindig így lesz.


De az sem mindegy, hogy otthon lakik de ugyanakkor önellátó tud lennie, vagy az anyuci mindenben a seggét kinyalja.


A mamahotel , hogy főznek sütnek rá mniden nap, mosnak rá, takarítanak helyette, befizetik a számlákat, megveszik az ételt helyette és még haza sem kell adnia szinte semmi pénzt---> ez a mamahotel.


Nekem több ismerősöm is van akinek sajnos annyi pénze nincs, hogy saját lakása legyen és így ha van társa akkor elmennek albérletbe, és amikor a kapcsolatnak vége , akkor hazaköltöznek általában.

2019. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Rockarc ***** válasza:
100%

Erdekes, akinek sajat lakasa van, az meg igyekszik, ha nem is letagadni, de kikerulni a kerdest az ismerkedeskor. Most akkor elony vagy sem? Vagy te hogy tolod a randin? Vagy 50nm2-es lakasom 10 milla hitellel, egy 13 eves 520d, meg itt a fizetesi papirom? Erre meg azt mondja a csaj, hogy jolvan, atmentel, akkor most mar leulok veled kavezni? Vagy hogyan kell ezt elkepzelni? Vagy minel nagyobb negyzetmetert mondasz be, annal inkabb nedvesedik? Biztos, hogy ilyen not akarsz magad melle?


43F

2019. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

Van saját lakásom, és elvárom hogy a páromnak is legyen. Eszem ágában sincs ideköltöztetni senkit, és én sem a másikhoz.

Ha komoly kapcsolatról lenne szó, akkor valamelyikünk lakása ki lenne adva bérbe.

Semmi szükségem lakástalan parazitára.

2019. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a gond a mamahotelesekkel hogy otthon laknak és esetleg gyűktenek, hanem hogy ki vannak szolgálva, nagy többségben maguktól egy tányért sem tesznek odébb. Ezután amikor összeköltöznek a párjukkal akkor a szolga szerep átszáll az új lakótársra, ezt meg ki az a hülye aki bevállalja? Van férfi aki elkezd takarítani maga után, viszont a többség nem ilyen. Ez itt a gond.
2019. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%

“Komolyan mondom, nem értem ezeket szerencsétlen kérdéseket, mintha a nők önállótlan, egyedül hajléktalanként éhen haló egyedek lennének.”


Nézd meg milyen munkalehetőségeik vannak (mennyi fizetéssel!!) fizikai munkabírás nélkül, 2 szülés után, gyerekekkel a nyakukon.

2019. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Camorri ***** válasza:
68%

Személyes meglátásom, hogy előnynek számít. De nem a versengésben hanem a párkapcsolatban. Csak jobb azért kettesben filmezni, mint amikor szülők odakint ki tudja mivel zajolnak. Lakótársak meg annyival pozitívabbak, hogy egyenlő felekről beszélünk.


Namost én is otthon élek édesanyámmal. Megtehetném hogy elköltözök? Meg. Miért nem teszem? Mert az albérlet többe kerül mint amivel itthon beszállok a költségekbe, és ahelyett hogy random embernek fizetek csak azért hogy külön lakjak szülőktől inkább elteszem a jövendőbeli házamra. És ha a párom tényleg szeret, akkor így. Persze ha jönne az összeköltözés akkor kell külön albi. (DE ilyet sem engedhet meg magának mindenki)


Lássuk be, párkapcsolati ertelemben előny. De ha már a randin is ez számít egy nőnek, akkor húzzuk fel a nyúlcipőt és keressünk valami hosszabb távra való lányt.


23/F

(Saját vélemény)

2019. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%

"A mamahotel , hogy főznek sütnek rá mniden nap, mosnak rá, takarítanak helyette, befizetik a számlákat, megveszik az ételt helyette és még haza sem kell adnia szinte semmi pénzt---> ez a mamahotel."


Igen, és én ilyet ismerek nőben is. Egyik barátnőm orvoshoz sem megy egyedül, de időpontért is az anyja telefonál neki. De ez engem hetero nőként nem érdekel. Nekem nem kell tolerálnom mamahoteles nőket, hisz nem érdekelnek a nők. Hogy a férfiak mit tolerálnak a nőknek, az rajtuk múlik.

2019. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#15 Egy diplomás nőnek vannak lehetőségei. Nekem saját lakásom van, az ex férjem hébe hóba fizet gyerektartást, de el tudom tartani a saját gyerekemet. Nyilván kétszeresen megválogatom, kivel jövök össze, de nem a pénze kell, hanem, hogy gondoskodni tudjon önmagáról. Ha intelligens, művelt, jó munkája van, és el tudja látni magát, bánja a fene, ha átmenetileg otthon lakik. De ingyen élő nem kell.
2019. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Van lakásom, de ugyanannyira nem kellek egy nőnek sem mint előtte.

30F

2019. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam kicsit hátrány lenne, ha valakinek a már meglevő saját otthonába kellene "befurakodnom".

Mi most újítjuk fel az első saját közös otthonunkat, szerintem így a tökéletes, közös döntés hogy milyen legyen a járólap, milyen színű legyen a konyhaszekrény, milyen irányba rakjuk a parkettát, mekkora kád legyen, stb.

Hatalmas pluszt ad, hogy olyan lesz a lakás, amilyennek mi ketten szeretnénk. Plusz meg is van a csapatépítő tréning. :D


Egyetlen ismerősöm van 40 alatt, akinek van saját háza, maradjunk annyiban, hogy nála nagyobb szerencsétlent még nem látott a "társkeresési piac" szerintem. :DDDD

2019. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!