Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iráni fiú-magyar lány párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iráni fiú-magyar lány párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Működhet?
2019. szept. 24. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mas kultura !! Majd megtudod !
2019. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a feleken múlik.Mi nem tudhatjuk.
2019. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kb megásod a saját sírod.
2019. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van esetleg valakinek tapasztalata? Aki előítélet miatt nyilatkozik az nem sok segítség.
2019. szept. 24. 16:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az iráni fiúk nagyon tudnak udvarolni, de az nem jelent semmit. Lehet jó vége is, de akár rossz is. Én a helyedben nem feltétlenül kezdenék iráni sráccal, tudom, milyenek. Itt született egyébként vagy ideköltözött?
2019. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak itt tanul.
2019. szept. 24. 17:17
 7/12 A kérdező kommentje:

Miért szerinted milyenek az Iráni fiúk?

Tényleg érdekel...

Az a baj, hogy szerintem nagyon szenvedélyesek tudnak lenni és ehhez még jól is áll az a szigoru tekintetük, csak úgy árad a férfiasság belőlük... Ezért is tetszenek nagyon. De ettől még fejben tudom, hogy ez nem alapja egy kapcsolatnak, csak elég nehéz ellenallni nekik.

2019. szept. 24. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Akár működhet is, bár a környezetedben nem fog mindenki örülni neki, de ez másodlagos.

Mennyire ismered a perzsa (v. arab - de a kettő ugyebár nem ugyanaz) kultúrát, vallást? Igen, az arab (török, perzsa stb.) férfiak nagyon tudnak udvarolni, lelkesedni, de amikor már célba értek akkor birtokuknak, tulajdonuknak tekintik sokszor a nőt. Ezt te el tudnád fogadni? Ha csak tanul itt és utána hazautazik akkor mi a jövője a kapcsolatotoknak? Mit vársz tőle, mit szeretnél, mi legyen a végkimenetele? Ezek olyan kérdések amikre te tudod a választ, márpedig kulcsfontosságúak a döntésedben.

2019. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt sosem értettem, hogy amikor már úgy érzi, hogy megszerzett, akkor már nem is szerelmes belém, vagy sosem az, korábban sem volt az, hanem az egész egy szinjatek volt? Nem értem, ha birtokanak tekint, akkor hogy szeret? A kettő nem ugyan az.. Akkor az Iráni házastársak között nincs szerelem? Vagy ezt hogy kell érteni..

Legalábbis nekem az uralkodás és birtoklás nem szeretet.

2019. szept. 24. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A vallásukból kifolyólag náluk a nő nem egyenrangú a férfivel. Ezért ők első sorban birtokolni akarnak. A szerelemhez tisztelet is kell, és ne fog soha tisztelni ha lefekszel vele házasság előtt, de úgy, hogy ő be fog próbálkozni. Az iszlámban felnőtt emberek jellegzetes problémája, hogy beléjük ivódik egy értékrend, amivel a belsejük sokszor hadakozik. Ezért szoktak kitekinteni és más vallású nőknek is udvarolni. Élvezik, hogy szabad nő, talán tetszik a humora, intelligenciája, stílusa...de ha megvan, nagy részük legszívesebben rá húzná a csadort. Nem bíznak meg a nők erkölcseiben, pláne egy olyanéban nem, aki már lefeküdt velük házasság nélkül. Hiszen ha ő el tudott szédíteni, akkor más is, nem igaz? Így gondolják többen. Mivel a nők többsége náluk takargatja magát, nagyon tudnak lángolni egy szép arcért, csinos alakért, jó lábakért. De ez nem szerelem.
2019. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!